Бюлетені вже поїхали на села Бердичівського району — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Понеділок, 29 Листопада

Бюлетені вже поїхали на села Бердичівського району

Передвиборча кампанія наближається до свого апогею, і сотні людей, задіяних у виборчих комісіях, та причетні до цього процесу працюють згідно чіткого плану і графіку. 

Так, сьогодні Бердичівська районна виборча комісія видає дільничним комісіям бюлетені, протоколи та іншу друковану продукцію, яка необхідна буде їм вже через день.


Делегації від комісій приїздять на орендованих на три дні автомобілях своїх односельчан, а повертаються назад з одними додатковим пасажиром. Адже, на кожну виборчу дільницю відряджається працівник відділу внутрішніх справ для охорони бюлетенів та забезпечення правопорядку на дільниці.


Порівняно з першими днями, коли були сформовані виборчі комісії, їх учасники виглядають більш проінформованими та знаючими. Хто які нюанси до цього часу не зрозумів, тому залюбки допомагають колеги з інших дільниць, то ж в цілому настрій в учасників цього всеукраїнського процесу доволі добрий.


Завтра в будівлі райдержадміністрації буде відносна тиша, в день виборів теж, сподіваємось, буде більш-менш спокійно, а вже в ніч на понеділок знову очікується багатолюддя. Саме тоді приїдуть здавати протоколи та підводити підсумки. 

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/


Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.