В Бердичеві та Бердичівському районі очікується серйозна боротьба (ПОВНИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ) — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві та Бердичівському районі очікується серйозна боротьба (ПОВНИЙ СПИСОК КАНДИДАТІВ)

Хоча Бердичівська районна рада, можливо, проживе лише цю, скорочену каденцію, але боротьба за місця в ній передбачається нелегка. Це можна зрозуміти зі списку кандидатів, поданих політичними партіями. Серед кандидатів багато фермерів, керівників сільськогосподарських підприємств, активістів громадського та політичного рухів, підприємців, і навіть, колишній голова райдержадміністрації, відсидівший більше року в СІЗО, Олег Антонович Шевчук

Округ №1 смт. Гришківці

ВО « Батьківщина»

Грабарська Галина Василівна

Аграрна партія України

Олянюк Віктор Андрійович

ПП « Опозиційний блок»

Онопрієнко Анатолій Андрійович

ПП «Нова держава»

Лисак Ігор Миколайович

РП Олега Ляшка

Мирончук Андрій Петрович

 «Блок Петра Порошенка»

Жидкевич Лариса Павлівна

Округ №2 смт. Гришківці

ВО «Батьківщина»

Кицак Людмила Вікторівна

Аграрна партія України

Вержибок Володимир Іванович

ПП « Опозиційний блок»

Дячук Олександр Борисович

ПП «Нова держава»

Оксюківський Станіслав Зигмундович

РП Олега Ляшка

Лукошкін Денис Євгенович

Патріотична партія України

Азімова Гульбарг Сафарівна

«Блок Петра Порошенка»

Антонюк Сергій Данилович

Округ №3 смт. Гришківці

ВО «Батьківщина»

Борисов Іван Федорович

Аграрна партія України

Стороженко Олександр Олександрович

ПП « Опозиційний блок»

Олійник Людмила Анатоліївна

ПП «Нова держава»

Гутник Віталіна Ярославівна

РП Олега Ляшка

Мазур Дмитро Олександрович

Патріотична партія України

Коханчук Тетяна Мифодіївна

ПП « САМОПОМІЧ»

Жолудь Надія Станіславівна

«Блок Петра Порошенка»

Михальчук Юрій Давидович

Округ № 4 смт.Гришківці

ВО « Батьківщина»

Пашківська Вікторія Олександрівна

Аграрна партія України

Довгий Сергій Вікторович

ПП « Опозиційний блок»

Складанівський Сергій Ростиславович

ПП «Нова держава»

Фартушин Сергій Станіславович

«Блок Петра Порошенка»

Сукач Сергій Григорович

 

 

 

 

Округ № 5 смт.Гришківці

ВО « Батьківщина»

Гнатюк Лариса Станіславівна

Аграрна партія України

Гуменюк Валентина Вікторівна

ПП « Опозиційний блок»

Козачук Валентина Вікторівна

ПП «Нова держава»

Діхтяр Володимир Іванович

РП Олега Ляшка

Вітусевич Віталій Йосипович

«Блок Петра Порошенка»

Войнаш Леонід Вацлавович

Округ №6 с. Андріяшівка

ВО «Батьківщина»

Томчук Таїса Махайлівна

Аграрна партія України

Слюсар Надія Іванівна

ПП « Опозиційний блок»

Ящук Валентина Борисівна

ПП «Нова держава»

Томчук Віктор Степанович

РП Олега Ляшка

Гуменюк Світлана Володимирівна

Патріотична партія України

Хмелівський Валерій Йосипович

«Блок Петра Порошенка»

Вигівський Олександр Вікторович

Округ № 7 с. Бистрик, с. Житинці

ВО «Батьківщина»

Грищенко Олександр Станіславович

Аграрна партія України

Вахнюк Сергій Олександрович

ПП « Опозиційний блок»

Івасюк Андрій Вікторович

ПП «Нова держава»

Скульська Ганна Павлівна

РП Олега Ляшка

Ніколаєнко Віталій Євгенійович

Патріотична партія України

Вахніцький Микола Іванович

«Блок Петра Порошенка»

Івасюк Любов Іванівна

Округ № 8 с. Буряки

ВО «Батьківщина»

Кудлай Ігор Анатолійович

Аграрна партія України

Капралюк Тетяна Степанівна

ПП « Опозиційний блок»

Розпутняк Володимир Васильович

ПП «Нова держава»

Демчук Костянтин Лукич

РП Олега Ляшка

Брацюнь Іван Олександрович

«Блок Петра Порошенка»

Гундич Олександр Петрович

Округ № 9 с. Великі Низгірці, с. Новаолександрівка

ВО «Батьківщина»

Андрійчук Ігор Анатолійович

Аграрна партія України

Поліщук Тетяна Петрівна

ПП « Опозиційний блок»

Приймук Наталія Володимирівна

РП Олега Ляшка

Мазур Юрій Олександрович

Патріотична партія України

Козік Тамара Петрівна

ПП « САМОПОМІЧ»

Степанюк Олександр Михайлович

«Блок Петра Порошенка»

Рижак Олександр Іванович

Округ № 10 с. Велика П’ятигірка, с. Червона Зірка, с. Мирне, с. Любомирка

ВО «Батьківщина»

Стецюк Микола Іванович

Аграрна партія України

Лотоцька Алла Миколаївна

ПП « Опозиційний блок»

Дацьків Людмила Олександрівна

ПП « САМОПОМІЧ»

Шевчук Василь Федорович

«Блок Петра Порошенка»

Огороднійчук Андрій Анатолійович

Округ № 11с. Гальчин, с. Сьомаки

ВО «Батьківщина»

Радкевич Лариса Петрівна

Аграрна партія України

Папіжук Валентин Олександрович

ПП « Опозиційний блок»

Кузьмінська Ольга Василівна

ПП «Нова держава»

Осичняк Раїса Анатоліївна

Патріотична партія України

Луцька Дарія Володимирівна

ПП « САМОПОМІЧ»

Стеблецова Алла Анатоліївна

«Блок Петра Порошенка»

Тарахтелюк Юрій Костянтинович

Округ № 12с. Гардишівка, с. Кустин

ВО « Батьківщина»

Римар Олександр Васильович

Аграрна партія України

Поліщук Жанна Віталіївна

ПП « Опозиційний блок»

Тихонюк Василь Васильович

РП Олега Ляшка

Бакановський Ігор Олегович

Патріотична партія України

Стукалець Сергій Олександрович

«Блок Петра Порошенка»

Гончарук Олександр Миколайович

Округ №13 с. Закутинці, с. Сингаївка, с. М.Гадомці

ВО «Батьківщина»

Погорєлов Євген Олександрович

Аграрна партія України

Ковальчук Наталія Павлівна

ПП « Опозиційний блок»

Пекарська Наталія Миколаївна

ПП «Нова держава»

Мазур Василь Іванович

РП Олега Ляшка

Вальчук Світлана Володимирівна

Патріотична партія України

Михалевич Юрій Люціанович

ПП « САМОПОМІЧ»

Заремба Ярослав Станіславович

«УОП Укроп»

Сахно Тетяна Федорівна

«Блок Петра Порошенка»

Осадчий Олександр Вікторович

Округ №14с. Іванківці, с. Семенівка

ВО «Батьківщина»

Грубенька Тетяна Олександрівна

Аграрна партія України

Волкова Марія Михайлівна

ПП « Опозиційний блок»

Білівський Михайло Кирилович

РП Олега Ляшка

Ратанюк Дмитро Сергійович

Патріотична партія України

Тарасова Ольга Вікторівна

«Блок Петра Порошенка»

Швець Марія Леонідівна

Округ № 15с. Красівка, с. Дубівка

ВО «Батьківщина»

Мулярчук Костянтин Володимирович

Аграрна партія України

Апатов Ігор Адольфович

ПП « Опозиційний блок»

Погульська Вікторія Павлівна

РП Олега Ляшка

Земнухова Інесса Анатоліївна

Патріотична партія України

Пеньківський Соловей Володимирович

ПП « САМОПОМІЧ»

Терлецька Любов Андріївна

«Блок Петра Порошенка»

Муренко Валентина Леонідівна

Округ № 16с. Малосілка, с-ще Берізки

ВО «Батьківщина»

Каченюк Микола Павлович

Аграрна партія України

Боцян Сергій Миколайович

ПП « Опозиційний блок»

Гусар Тетяна Миколаївна

РП Олега Ляшка

Шелегон Юлія Юріївна

«Блок Петра Порошенка»

Войцахівська Тетяна Олександрівна

Округ № 17с. Маркуші, с. Обухівка

ВО «Батьківщина»

Махенько Сергій Анатолійович

Аграрна партія України

Рильський Євген Казимирович

ПП « Опозиційний блок»

Трухан Володимир Олексійович

Патріотична партія України

Олійник Михайло Якович

ВО «Свобода»

Рикаль Олена Юріївна

«Блок Петра Порошенка»

Михальченко Людмила Броніславівна

Округ № 18с. Мирославка, с. Демчин

ВО «Батьківщина»

Дишкант Юрій Анатолійович

Аграрна партія України

Складанчук Тетяна Григорівна

ПП « Опозиційний блок»

Бурла Надія Петрівна

РП Олега Ляшка

Пінчук Владислав Володимирович

«Блок Петра Порошенка»

Бабійчук Валерій Васильович

Округ № 19с. Никонівка, с. Кукільня

Воронюк

Округ № 20. с. Озадівка, с. Богданівка, с. Лісова Слобідка, с.Костянтинівка

ВО «Батьківщина»

Беляков Валерій Юрійович

Аграрна партія України

Гусар Людмила Михайлівна

ПП « Опозиційний блок»

Пигина Тетяна Георгіївна

ПП «Нова держава»

Скрит Галина Миколаївна

РП Олега Ляшка

Бакановський Ігор Георгійович

Патріотична партія України

Вернигора Микола Миколайович

ВО «Свобода»

Тростянський Олексій Борисович

«Блок Петра Порошенка»

Сінько Володимир Володимирович

Округ № 21 с. Осикове, с. Агатівка, с. Дубова

ВО «Батьківщина»

Харковець Тетяна Миколаївна

Аграрна партія України

Лащук Віктор Миколайович

ПП « Опозиційний блок»

Новіцька Альона Миколаївна

РП Олега Ляшка

Коломієць Олександр Миколайович

Патріотична партія України

Юськів Богдан Іванович

ВО «Свобода»

Панасюк Сергій Вікторович

«Блок Петра Порошенка»

Лужецький Борис Володимирович

Округ № 22 с. Половецьке, с- ще. Хмельове

ВО «Батьківщина»

Герасимчук Джордж Адамович

Аграрна партія України

Кирисюк Тетяна Вікторівна

ПП « Опозиційний блок»

Колібаба Федір Дмитрович

ПП «Нова держава»

Слепцова Валентина Іванівна

ПП « САМОПОМІЧ»

Глищук Василь Іванович

ВО «Свобода»

Зоз Наталія Олександрівна

«Блок Петра Порошенка»

Столяр Олександр Степанович

Округ № 23 с. Радянське, с. Бенедівка

ВО «Батьківщина»

Синяк Сергій Вікторович

Аграрна партія України

Вовк Олександр Олексійович

ПП « Опозиційний блок»

Маруш Андрій Вікторович

ПП «Нова держава»

Піддубна Валентина Олексіївна

РП Олега Ляшка

Боголюб Юлія Цезарівна

Патріотична партія України

Сторожук Ірина Володимирівна

ПП « САМОПОМІЧ»

Гаврилюк Ростислав Володимирович

«Блок Петра Порошенка»

Волошин Юрій Юлійович

Округ № 24 с. Райгородок, с. Лемеші, с. Мартинівка

ВО «Батьківщина»

Гуменюк Людмила Миколаївна

Аграрна партія України

Савін Олександр Анатолійович

ПП « Опозиційний блок»

Богайчук Андрій Антонович

РП Олега Ляшка

Коваль Наталія Петрівна

Патріотична партія України

Базилевський Сергій Васильович

ПП « САМОПОМІЧ»

Барановський Валерій Анатолійович

«Блок Петра Порошенка»

Зарічнюк Петро Іванович

Округ № 25 с. Райки

ВО «Батьківщина»

Галіцька Наталія Юліївна

Аграрна партія України

Піддубняк Олександр Вікторович

ПП « Опозиційний блок»

Стороженко Микола Тимофійович

РП Олега Ляшка

Говорун Наталія Анатоліївна

Патріотична партія України

Шпірук Петро Володимирович

«Блок Петра Порошенка»

Мркчитян Габріел Карленович

Округ № 26  с. Рея, с. Гвіздава

ВО «Батьківщина»

Обшта Станіслав Людвикович

Аграрна партія України

Цибульський Василь Олексійович

ПП « Опозиційний блок»

Борисов Микола Васильович

ПП «Нова держава»

Осовський Володимир Анатолійович

РП Олега Ляшка

Сидорець Юлія Миколаївна

Патріотична партія України

Гоша Олена Вікторівна

«Блок Петра Порошенка»

Купчин Валентина Михайлівна

Округ № 27 с. Садки, с. Великі Гадомці

ВО «Батьківщина»

Сальніков Роман Володимирович

Аграрна партія України

Загорулько Анна Василівна

ПП « Опозиційний блок»

Нестюк Володимир Павлович

РП Олега Ляшка

Кравчук Інна Едуардівна

ПП « САМОПОМІЧ»

Хомич Олександр Степанович

«Блок Петра Порошенка»

Левковська Людмила Алімівна

Округ № 28 с. Скаківка, с. Журбинці, с. Хмелище

ВО «Батьківщина»

Бондарчук Микола Володимирович

Аграрна партія України

Брижук Василь Іванович

ПП « Опозиційний блок»

Брижук Микола Володимирович

ПП «Нова держава»

Мірончук Надія Анатоліївна

Патріотична партія України

Кошеля Лідія Євстахівна

«Блок Петра Порошенка»

Марчук Володимир Анатолійович

Округ № 29 с. Скраглівка, с. Підгородне

ВО «Батьківщина»

Солошак Наталія Іонівна

Аграрна партія України

Орлюк Петро Оксентійович

ПП « Опозиційний блок»

Волшебна Наталія Володимирівна

ПП «Нова держава»

Папірник Микола Петрович

РП Олега Ляшка

Говорун Костянтин Ігорович

Патріотична партія України

Харчук Валентина Семенівна

«Блок Петра Порошенка»

Муляр Віктор Миколайович

Округ № 30 с. Слободище

Опозиційний Блок

Округ № 31с. Старий Солотвин, с. Новий Солотвин

ВО «Батьківщина»

Тверда Тетяна Василівна

Аграрна партія України

Дідур Андрій Григорович

ПП « Опозиційний блок»

Зайцев Олександр Дмитрович

ПП « САМОПОМІЧ»

Унгурян Ірина Миколаївна

«Блок Петра Порошенка»

Король Роман Дмитрович

Округ № 32 с. Терехове, с. Кикишівка

ВО «Батьківщина»

Гаврилюк Валентин Іванович

Аграрна партія України

Пушкарук Олександр Анатолійович

ПП « Опозиційний блок»

Голяк Оксана Вікторівна

ПП «Нова держава»

Жабко Володимир Йосипович

РП Олега Ляшка

Ридванська Катерина Вікторівна

ВО «Свобода»

Матвійчук Ольга Вікторівна

«УОП Укроп»

Фелюк Павло Юрійович

«Блок Петра Порошенка»

Коваль Геннадій Володимирович

Округ № 33 с. Хажин

ВО «Батьківщина»

Запонюк Олександр Антонович

Аграрна партія України

Тонкевич Олександр Михайлович

ПП « Опозиційний блок»

Слободенюк Юрій Анатолійович

ПП «Нова держава»

Пушкарук Павло Васильович

РП Олега Ляшка

Костюк Роман Володимирович

Патріотична партія України

Башук Олена Іванівна

«Блок Петра Порошенка»

Томашевська Софія Броніславівна

Округ № 34 с. Швайківка, с. Катеринівка

ВО «Батьківщина»

Руда Валентина Василівна

Аграрна партія України

Плисківський Михайло Васильович

ПП « Опозиційний блок»

Єрмоленко Галина Анатоліївна

ВО «Свобода»

Кривушин Анатолій Миколайович

«Блок Петра Порошенка»

Любченко Василь Васильович

 


Всі кандидати на посади сільських голів

у Бердичівському районі

Округ №1 смт. Гришківці

Лісова Ірена Леонідівна, Довгий Тарас Сергійович, Стаднік Зоя Євгенівна


Округ №6 с. Андріяшівка

 

«відсутній»


Округ № 7 с. Бистрик, с. Житинці

Барановська Світлана Михайлівна, Богачук Ірина Михайлівна, Павлюк Анатолій Вікторович


Округ № 8 с. Буряки

Демчук Костянтин Лукич, Кудлай Галина Миколаївна


Округ № 9 с. Великі Низгірці, с. Новаолександрівка

Білик Анатолій Антонович


Округ № 10 с. Велика П’ятигірка, с. Червона Зірка, с. Мирне, с. Любомирка

Коріненко Олег Дмитрович


Округ № 11 с. Гальчин, с. Сьомаки

Андрійчук Володимир Олексійович


Округ № 12 с. Гардишівка, с. Кустин

Ніколенко Максим Олександрович, Воронкін Аркадій Олександрович, Анісімов Ігор Олександрович, Мазур Ольга Миколаївна


Округ №13 с. Закутинці, с. Сингаївка, с. М.Гадомці

Січенко Юрій Олександрович, Ващенко Микола Миколаевич


Округ №14 с. Іванківці, с. Семенівка

Дмитришин Іван Іванович, Зозуля Анатолій Борисович, Кваша Петро Леонідович, Наземчук Олександр Миколайович, Шеретун Микола Миколайович


Округ № 15 с. Красівка, с. Дубівка

Апатов Ігор Адольфович, Людвіг Олександр Васильович


Округ № 16 с. Малосілка, с-ще Берізки

Баюн Олександр Миколайович, Олексійчук Микола Миколайович, Розієва Ірина Миколаївна


Округ № 17 с. Маркуші, с. Обухівка

Мельничук Ірина Анатоліївна, Карпов Олександр Степанович.


Округ № 18 с. Мирославка, с. Демчин

Юрчук Віталій Олексійович, Довбищук Таміла Іванівна


Округ № 19 с. Никонівка, с. Кукільня

Мазур Олена Степанівна


Округ № 20. с. Озадівка, с. Богданівка, с. Лісова Слобідка, с.Костянтинівка

Мохоїд Олександр Дем’янович, Храпейчук Олександр В’ячеславович, Шнайдер Мирослава Іванівна


Округ № 21 с. Осикове, с. Агатівка, с. Дубова

Маркусевич Сергій Юзефович, Наумчук Микола Евгенійович


Округ № 22 с. Половецьке, с-ще. Хмельове

Баранівський Володимир Іванович, Глищук Василь іванович, Ковальська Юлія Броніславівна


Округ № 23 с. Радянське, с. Бенедівка

Багінський Станіслав Іванович, Легкий Юрій Володимирович, Нагарняк Михайло Данилович, Пилипчук Володимир Павлович, Шнайдрук Петро Васильович, Карпунь Вікторія Володимирівна, Кущук Сергій Анатолійович


Округ № 24 с. Райгородок, с. Лемеші, с. Мартинівка

Капустинський Максим Петрович, Семенюк Віктор Анатолійович, Бондарчук Сергій Феліксович, Савін Оксана Леонідівна


Округ № 25 с. Райки

Войтко Тетяна Анатоліївна, Семенюк Майя Вячеславівна, Овдієнко Ярослав Валентинович, Мазур Віктор Володимирович, Коваль Феодосій Сеніфович


Округ № 26 с. Рея, с. Гвіздава

Гоша Василь Костянтинович, Мосійчук Ігор Володимирович, Рафальський Вадим Едмундович


Округ № 27 с. Садки, с. Великі Гадомці

Міняйло Лариса Сергіївна


Округ № 28 с. Скаківка, с. Журбинці, с. Хмелище

Арбуз Галина Євстахівна, Мацюк Віталій Юрійович, Свистун Неля Єдуардівна, Святецька Наталія Олександрівна, Шлапак Борис Васильович.


Округ № 29 с. Скраглівка, с. Підгородне

Нікончук Ольга Іванівна, Рубан Олександр Васильович.


Округ № 30 с. Слободище

Кваша Роман Вікторович, Стороженко Микола Тимофійович


Округ № 31 с. Старий Солотвин, с. Новий Солотвин

Дмитренко Володимир Миколайович, Зайнчковський Петро Адамович, Овчаренко Віктор Миколайович


Округ № 32 с. Терехове, с. Кикишівка

Юзефович Володимир Нарцизович, Дячук Валентин Олександрович


Округ № 33 с. Хажин

Семенюк Наталія Володимирівна


Округ № 34 с. Швайківка, с. Катеринівка

Сідоренко Сергій Анатолійович, Ганоль Людмила Анатоліївна, Олександрович Олександр Петрович, Лозовицький Віктор Степанович

 


Всі кандидати в Бердичівську міську раду та межі округів

Перші кандидати від партій:


1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мартусенко Анатолій Миколайович.
2. Патріотична партія України – Лужанський Станіслав Іванович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Казаченко Андрій Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Березовенко Віталій Петрович.
5. ПП Республіканська платформа – Заремський Денис Едуардович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Пономарчук Володимир Вячеславович.
7. Аграрна партія України – Петричук Борис Борисович.
8. ПП “Опозиційний блок” – Шморгун Володимир Миколайович.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Лефтер Юлія Олександрівна.
10. ПП ВО “Свобода” – Побережний Олексій Сергійович.
11. ПП “Нова Держава” – Зайков Олександр Леонідович.

округу

дільниці

Адреса місця голосування Межі округів

Орієнтовна кількість

виборців

1 181225 вул.Войкова, 89А, м.Бердичів,13308, Житомирська обл., м.Бердичів – вул.Аширбекова: 24–100; вул.Весняна, вул.Довженка, вул.Лесі Українки, вул.Миколи Лисенка, вул.Ніни Сосніної,  вул.Рильського, вул.Сімака,  пров.Довженка, пров.Лесі Українки, пров.Рильського, пров.Сімака. 1243

1. Патріотична партія України – Богачук В’ячеслав Володимирович.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Марченко Олег Володимирович.
3. ПП Республіканська платформа – Вінцевич Віктор Іванович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Михалевич Йосип Іванович.
5. ПП “Опозиційний блок” – Лошак Галина Володимирівна.
6. ПП “Нова Держава” – Кондель Марія Броніславівна.

2 181225 вул.Войкова, 89А, м.Бердичів,13308 Житомирська обл., м.Бердичів – вул.Войкова: 119–189; вул.Гагаріна, вул.Герцена, вул.Гоголя, вул.Калініна, вул.Радісна, вул.Ціолковського, вул.Яблунева, вул.70-річчя СРСР, пров.Гоголя, пров.І Герцена, пров.ІІ Герцена, пров.Ціолковського, пров.Яблуневий 1137

1. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Матяш Юрій Миколайович.
2. ПП Республіканська платформа – Станішевський Віталій Олександрович.
3. ПП ВО “Батьківщина” – Надрага Наталія Павлівна.
4. ПП “Опозиційний блок” – Петровський Віктор Мар’янович.
5. ПП Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Пасічник Олег Миколайович.

3 181226

вул.Войкова, 32/21, м.Бердичів, 13308

Житомирська обл.

м.Бердичів – вул.Аширбекова: 2А–22; вул.Березнева: 24А, 26/38–28, 30/56, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44/2, 47–89; вул.Ботанічна, вул.Войкова: 1–117/2; вул.Дружби, вул.Жуковського, вул.Інтернаціоналістів, вул.Красіна: 13/2–15, 17, 19–50, 52; вул.Крупської, вул.Ульянової, пров.Аширбекова, пров.Березневий, пров.Ботанічний, пров.Войкова, пров.Дружби, пров.Жуковського 1656

1. Патріотична партія України – Філіонович Тетяна Юріївна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Велімовський Олександр Леонідович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Марківський Андрій Петрович.
4. ПП Республіканська платформа – Брижук Катерина Володимирівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Бабій Олександр Сергійович.
6. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – П’ятницький Андрій Олександрович.
7. ПП “Нова Держава” – Франчук Емілія Броніславівна.

4 181227

вул.Красіна, 54А, м.Бердичів,13308

Житомирська обл.

М.Бердичів – вул.Березнева: 1–24, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45; вул.Бразульського, вул.Володарського, вул.Зелена, вул.Комарова, вул.Космічна, вул.Красіна: 51, 53–74А; вул.К.Цеткін, вул.Огибна, вул.Південна, вул.Стара, пров.Бразульського, пров.Володарського, пров.Зелений, пров.І Південний, пров.ІІ Південний, пров.ІІІ Південний, пров.Космічний, пров.Красіна, пров.К.Цеткін, пров.Тельмана 1754

1. Патріотична партія України – Щепанський Віталій Костянтинович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Романський Ігор Васильович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Стодольський Віталій Вікторович.
4. ПП Республіканська платформа – Михайленко Валентина Йосипівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Марковський Віталій Володимирович.
6. Аграрна партія України – Шевчук Валентина Петрівна.
7. ПП “Нова Держава” – Пузиренко Григорій Іванович.

5 181228 вул.Олега Реготуна, 7, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308 м.Бердичів – вул.Генерала Горбатова, вул.Генерала Панфілова: 3–15, 17, 19, 21–23, 25–29; вул.Зарічна, вул.Івана Федорова, вул.Матеріальна: 2/28–20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38; вул.Олега Реготуна, вул.Тельмана: 1А–67, 69, 71–71А; вул.Хазяйственна, вул.Чуднівська: 2–78/2; вул.30-річчя Перемоги: 15, 17, 32–36/34; пров.Зарічний, пров.І Матеріальний, пров.І Рози Люксембург, пров.Івана Федорова, пров.ІІ Матеріальний, пров.ІІ Рози Люксембург, пров.Лабораторний, пров.Хазяйственний 1316

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Куманецький Валерій Леонідович.
2. Патріотична партія України – Рибак Володимир Олександрович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Ратанюк Дмитро Сергійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Савченко Лідія Василівна.
5. ПП Республіканська платформа – Романюк Юрій Володимирович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Бондарчук Володимир Олександрович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Коцюруба Максим Сергійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Вдовиченко Андрій Олександрович.
9. ПП “Нова Держава” – Пінчук Олександр Володимирович.

6 181229 вул.Чуднівська, 156, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308 м.Бердичів – вул.Генерала Панфілова: 16–16А, 18, 20, 24, 31–41; вул.Кутузова, вул.Матеріальна: 21, 23–23А, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39–62; вул.Мічуріна, вул.Перемоги, вул.Суворова, вул.Тельмана: 68, 70, 72–100; вул.Фруктова, вул.Черняховського, вул.Чуднівська: 79–174; пров.Веселий, пров.І Суворова, пров.І Чуднівський, пров.ІІ Суворова, пров.ІІ Чуднівський, пров.Мічуріна, пров.Перемоги: 1–3, 5–31; пров.Фруктовий 1464

1. ППУкраїнськеобєднанняУКРОП” – КозінськийФеліксЮзефович.
2. Патріотична партія України – Рижих Юлія Вікторівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Коваль Наталія Петрівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Тонкошкура Ірина Анатоліївна.
5. ПП Республіканська платформа – Хіхловський Геннадій Станіславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Петрович Тетяна Юріївна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Волошина Марія Юріївна.

181259 пров.Перемоги, 4, м.Бердичів, Житомирська обл., 13308 м.Бердичів – пров.Перемоги: 4; 1464  
7 181230 вул.Молодогвардійська, 2А, м.Бердичів, Житомирська обл., 13312 м.Бердичів – вул.Житомирська: 15, 23–23Б, 29; вул.Миру, вул.Молодогвардійська, вул.Руська: 25–25А, 27, 29, 31/18, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45–49, 51, 53, 55, 57, 59; вул.Сакко і Ванцетті: 3–13, 15, 19; вул.Староміська, вул.Толстого: 2–17/19; вул.Урожайна: 1/44–12, 14, 16–16А; вул.Чернишевського, вул.Ширшова: 1–13, 15; вул.Шолом-Алейхема: 25/23–70; вул.30-річчя Перемоги: 3А–12, 16, 18–30; пров.Тихий, пров.Урожайний, пров.Ширшова 2362

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Чумак Володимир Сергійович.
2. Патріотична партія України – Шулік Інна Андріївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Братюк Валерій Юрійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Демусь Іван Омелянович.
5. ПП Республіканська платформа – Харчук Юрій Святославович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Кустовецька Світлана Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Ісаєв Олексій Олександрович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Сенча Володимир Миколайович.

8 181231 вул.Житомирська, 43, м.Бердичів,13312 Житомирська обл.,

м.Бердичів – вул.Житомирська: 35–45, 47–49, 51–53; вул.Руська: 1–16, 21, 23; вул.Сакко і Ванцетті: 14, 16–18, 20/1–25/19; вул.Толстого: 20–25; вул.Ширшова: 14, 16–41; вул.Шолом-Алейхема: 3–24; пров.Маложитомирський, пров.Сакко і Ванцетті

2166

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Острожинська Людмила Петрівна.
2. Патріотична партія України – Венгер Людмила Анатоліївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Брацюнь Іван Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бабікова Лариса Миколаївна.
5. ПП Республіканська платформа – Гуменюк Віктор Олександрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Мельник Людмила Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Мазур Андрій Вікторович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Бортюк Василь Іванович.

181261 .
2. Патріотична партія України – Бойчук Наталія Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Кравчук Інна Едуардівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Шимонко Роман Олександрович.
5. ПП Республіканська платформа – Осадчук Ірина Анатоліївна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Андрійчук Андрій Віталійович.
13 181236 вул.Житомирська, 78, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Житомирська: 86, 92/1, 94, 96, 109–127; вул.Котляревського, вул.Паризької Комуни: 1–9/15; пров.Котляревського 1343

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Шабаянц Сергій Араратович.
2. Патріотична партія України – Максимчук Олександр Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Шелегон Юлія Юріївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бессаліцьких Ярослав Леонідович.
5. ПП Республіканська платформа – Чернятіна Анастасія Валеріївна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Петренко Ольга Федорівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Бобиляк Руслана Миколаївна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Нідзвецький Віталій Володимирович.
9. ПП “Нова Держава” – Радкевич Василь Володимирович.

14 181237 вул.Паризької Комуни, 49, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Валерія Вітковського, вул.Героїв Перекопу, вул.Коцюбинського, вул.Лугова, вул.Молодіжна, вул.Паризької Комуни: 10–88; вул.Пархоменка, вул.Піщана, вул.Сабурова: 116–128; вул.Сєрова, вул.Спартаківська, вул.Тургенєва, вул.Фабриціуса, вул.Червоної Авіації, вул.16 Липня, пров.І Фабриціуса, пров.ІІ Фабриціуса, пров.Коцюбинського, пров.Сєрова, пров.Спартаківський 2213

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Мельничук Наталія Миколаївна.
2. Патріотична партія України – Добровольський Віталій Вікторович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Чернявський Павло Петрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Грубський Віталій Миколайович.
5. ПП Республіканська платформа – Іщук Вадим Борисович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Радецькй Олег Альфредович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Луцик Ірина Олександрівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Поліщук Олеся Петрівна.
9. ПП “Нова Держава” – Красовський Леонід Альфонсович.

15 181238 вул.Піонтковського, 7, м.Бердичів, Житомирська обл., 13303 м.Бердичів – вул.Будівельників, вул.Вільхова, вул.Генерала Ватутіна, вул.Житниченка, вул.Житомирська: 129–149/1; вул.Квітнева: 53, 55, 57–122; вул.Крилова, вул.Максима Кривоноса, вул.Мурованка, вул.Нова: 41, 45, 47, 49–112; вул.Озетівська, вул.Олександра Пителя, вул.Піонтковського: 44–98/82; вул.Пригородна, вул.Українська, вул.Червонотравнева: 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44–44А, 46, 48–109; пров.Вільховий, пров.Генерала Ватутіна, пров.І Піонтковського, пров.ІІ Піонтковського, пров.Крилова, пров.Макаренка, пров.Озетівський, пров.Олександра Пителя, пров.Український 1922

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Сидорчук Ярослав Миколайович.
2. Патріотична партія України – Шпортун Олег Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Новаков Петро Олексійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Боголюбський Микола Володимирович.
5. ПП Республіканська платформа – Янковенко Олександр Валентинович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Грушко Валентина Казимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Луцик Олександр Вячеславович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Грицюк Юрій Вікторович.

16 181239 вул.Індустріалізації, 3, м.Бердичів, Житомирська обл., 13304 м.Бердичів – вул.Генерала Леселідзе, вул.Завадського, вул.Заводська, вул.Індустріалізації, вул.Квітнева: 1/58–52, 54, 56; вул.Колективізації, вул.Мебельників, вул.Мучна, вул.Нова: 1/56–40, 44, 46, 48/63; вул.Олександра Ковальчука, вул.Островського, вул.Піонтковського: 2–42; вул.Червонотравнева: 1/50–31, 33, 35, 37, 39, 41/63, 43/56, 45–45А, 47/53; вул.Юрія Панасюка, пров.Заводський, пров.Олександра Ковальчука, пров.Червонотравневий 1832

1. Патріотична партія України – Дем’янюк Іван Васильович.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ярош Руслан Феліксович.
3. ПП Республіканська платформа – Пухальський Роман Валентинович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Пасічний Михайло Павлович.
5. ПП “Опозиційний блок” – Волонтир Світлана Іванівна.

17 181240 вул.Червона, 57, м.Бердичів, Житомирська обл., 13304 м.Бердичів – вул.Вишнева, вул.Корольова, вул.Озерна, вул.Профсоюзна, вул.Рафінадна, вул.Романа Абрамова, вул.Серафимовича, вул.Червона, пров.І Червоний, пров.ІІ Червоний, пров.Корольова, пров.Профсоюзний, пров.Серафимовича 1955

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Свірідова Тетяна Вавіловна.
2. Патріотична партія України – Чепіль Андрій Іванович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Духницька Наталія Степанівна.
4. ПП Республіканська платформа – Корнійчук Андрій Володимирович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Багінський Віктор Леонідович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Журавський Сергій Миколайович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кузьменко Андрій Миколайович.

18 181241 вул.Низгірецька, 117, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Білопільська: 3–3А, 5, 7–7А, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23–23А, 25, 27, 31, 35; вул.Ломоносова, вул.Низгірецька: 1Г, 5–123; вул.12-го Жовтня, пров.І Низгірецький, пров.ІІ Низгірецький 1963

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Рудзький Олександр Сергійович.
2. Патріотична партія України – Козік Сергій Юрійович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Коломієць Олександр Миколайович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ейсмонт Микола Миколайович.
5. ПП Республіканська платформа – Лещенко Дмитро Ігорович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Порозінський Михайло Леонідович.
7. Аграрна партія України – Трофімчук Богдан Вікторович.
8. ПП “Опозиційний блок” – Маруськевич Ольга Віталіївна.

19 181242 вул.Білопільська, 44, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Білопільська: 4–4Б, 6–6Б, 8–8А, 10–12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28–30, 32–34, 36–100; вул.Газопровідна, вул.Механізаторська, пров.Газопровідний, пров.Михайла Степанюка 1417

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Федоренко Василь Петрович.
2. Патріотична партія України – Трембовецька Світлана Олегівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Захарчук Катерина Миколаївна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ястремська-Нагорна Анна Олексіївна.
5. ПП Республіканська платформа – Іващенко Юрій Ростиславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Мішта Тетяна Володимирівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Сепріянов Дмитро Валерійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Вараниця Сергій Анатолійович.
9. ПП “Нова Держава” – Киричун Микола Гнатович.

20 181243 вул.Шелушкова, 37, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Волочаївська: 36/1, 38, 40, 42, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76–148; вул.Металістів: 78–95; вул.Новоіванівська: 69/9–112; вул.Олександра Венгера: 3, 5/1, 7/1, 13, 19; вул.Чкалова, вул.Шелушкова: 16/1, 18, 20/2–22/1, 24–103; пров.Станційний, пров.Чкалова, пров.4 Шелушкова, пров.5 Шелушкова, пров.6 Шелушкова 1633

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Альвас Ніна Михайлівна.
2. Патріотична партія України – Блажчук Олександр Володимирович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Боровський Владислав Вячеславович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Ханіна Галина Миколаївна.
5. ПП Республіканська платформа – Максименко Володимир В’ячеславович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Осипенко Володимир Маркович.
7. Аграрна партія України – Руда Світлана Анатоліївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Фещук Лариса Вікторівна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Довгий Андрій Сергійович.

21 181244 вул.Шелушкова, 4, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Волочаївська: 21/39, 23, 25, 29, 31, 35, 37, 39; вул.Гранична, вул.Новоіванівська: 23, 25, 31, 33, 35–35А, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49/5, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/8; вул.Олександра Венгера: 2, 4, 6, 12, 14–18; вул.Шелушкова: 3–15, 17, 19–19А, 23–23А; пров.Ветеринарний, пров.І Шелушкова, пров.ІІ Шелушкова, пров.Новоіванівський 1496

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Панасюк Олег Ігорович.
2. Патріотична партія України – Нікітченко Микола Володимирович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Мазур Юрій Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Рибак Наталія Іванівна.
5. ПП Республіканська платформа – Міщук Максим Сергійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Інкляуз Леонід Вікторович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Серпіянов Олександр Валерійович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Лінчик Сергій Григорович.

181246 вул.Богунська, 31Б, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Волочаївська: 41, 43–45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67/14, 69/17, 71–71А, 73, 75/16; вул. Новоіванівська: 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58–58/2, 60/1, 62, 64–64А, 66, 68; 251  
22 181245 пл.Мистецька, 1, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м.Бердичів – вул.Богунська, вул.Європейська: 67/2, 69–69А, 71, 73, 83–128; вул.Стадіонна 1995

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Петровський Петро Анатолійович.
2. Патріотична партія України – Янюк Володимир Павлович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Петрівська Олена Володимирівна.
4. ПП Республіканська платформа – Кравець Тетяна Володимирівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Ткачук Андрій Павлович.
6. Аграрна партія України – Бережна Олена Василівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Помикалова Галина Андріївна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Чорнобривець Ірина Іванівна.
9. ПП ВО “Свобода” – Зоз Наталія Олександрівна.

23 181246 вул.Богунська, 31Б, м.Бердичів, Житомирська обл., 13306 м. Бердичів – вул.Гайдара, вул.Левадна, вул.Металістів: 3–76/17; вул.Новоіванівська: 3, 5/29, 7, 9, 11, 19–22, 24, 26–30, 32–32А, 34А–34Б, 36–36А, 38, 40, 42, 44; вул.Польова, вул.Трудова: 5–27, 30; пров.Волочаївський, пров.Левадний, пров.Металістів 1747

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Фефелов Вадим Валерійович.
2. Патріотична партія України – Вдовиченко Юрій Васильович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Мазур Дмитро Олександрович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Міроненко Олександр Анатолійович.
5. ПП Республіканська платформа – Ященко Марина Олександрівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Борісов Анатолій Миколайович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гаврилюк Зінаїда Сергіївна.

24 181247 ул..Котовського, 41, м.Бердичів, Житомирська ул.., 13302 м.Бердичів – ул..КІМа, ул..Котовського: 36/1; вул.Осипенко, вул.Трудова: 28–29, 31–39; пров.Трудовий, 1226

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Бичков Дмитро Владиславович.
2. Патріотична партія України – Мазунова Оксана Володимирівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Середюк Павло Михайлович.
4. ПП Республіканська платформа – Кравець Марина Сергіївна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Бабюк Ірина Петрівна.
6. ПП “Опозиційний блок” – Клим Роман Тимофійович.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Яремчук Юрій Васильович.

25 181247 вул.Котовського, 41, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Гірська, вул.Євгена Старікова: 4, 6, 8;  вул.Котовського: 34/2;  вул.Червоноармійська, пров.Євгена Старікова, пров.Червоноармійський 1171

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Дем’янчук Олена Олексіївна.
2. Патріотична партія України – Жеманов Сергій Євгенович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Костюк Роман Володимирович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Лонський Ігор Віталійович.
5. ПП Республіканська платформа – Сметанін Павло Володимирович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Цуканов Іван Вікторович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Клим Тимофій Петрович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Макарова Надія Володимирівна.
9. ПП “Нова Держава” – Пузиренко Олена Костянтинівна.

181249 ул..Братів Міхеєвих, 6, м.Бердичів, Житомирська ул.., 13302 м. Бердичів – ул..Братів Міхеєвих: 2-2Б, ул.. Котовського 52, 64Б;

581

 
26 181248 вул.Котовського, 45, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Елінг, вул.Котовського: 38/2, 40/1–41, 49–51А, 53–57А, 59, 61, 63, 67–98; вул.Шкільна, в/ч А0804 2059

1. ПатріотичнапартіяУкраїниЯремчукІннаЛеонідівна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Сидорець Юлія Миколаївна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Верещак Віталій Іванович.
4. ПП Республіканська платформа – Шафранський Максим Олександрович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Клименко Антон Миколайович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Онуфрієнко Наталія Анатоліївна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Цихуляк Марія Василівна.
8. ПП “Нова Держава” – Ященко Володимир Миколайович.

27

181249

вул.Братів Міхеєвих, 6, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302

м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 4, 6–8, 10; вул.Євгена Старікова: 1–3, 5, 7, 9–15; вул.Котовського: 40А, 42–46;

1789

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Гапчук Інна Анатоліївна.
2. Патріотична партія України – Філіонович Світлана Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Гриб Артем Анатолійович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Пудрій Наталія Георгіївна.
5. ПП Республіканська платформа – Качковська Ірина В’ячеславівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Савін Олександр Володимирович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Левандовський Володимир Павлович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Слєсаренко Олена Анатоліївна.

28 181250 вул.Євгена Старікова, 17, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Братів Міхеєвих: 1, 3, 5–5А, 9, 11; вул.Євгена Старікова: 21–29; вул.Котовського: 58, 60–60А, 62, 64, 66–66А; в/ч А0241, в/ч А2128, в/ч А2149, в/ч А2837, в/ч А2840, в/ч А2953, в/ч 20658, в/ч 32500, в/ч-польова пошта В3231 2033

1. Патріотична партія України – Абрамова Тетяна Степанівна.
2. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Подгорчук Олександр Іванович.
3. ПП Республіканська платформа – Кучерявий Сергій Вікторович.
4. ПП ВО “Батьківщина” – Тична Богдана Миколаївна.
5. ПП “Опозиційний блок” – Половніков Владислав Ігорович.
6. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Курбанова Олена Анатоліївна.

29

181251

вул.Вінницька, 53, м.Бердичів, Житомирська обл., 13302 м.Бердичів – вул.Вінницька: 63, 65, 67–69, 71; вул.Волочаївська: 3–20, 22, 24, 26–28, 30, 32–34/2; вул.Комсомольська, вул.Котовського: 4–33/2, 35, 37; вул.Новоіванівська: 4–4А, 6, 8, 10, 12–18/31; вул.Фрунзе: 19, 21–25/1А; пров.Котовського, пров.Фрунзе

1692

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Клименко Микола Миколайович.
2. Патріотична партія України – Мельник Наталія Кирилівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Бабій Юлія Петрівна.
4. ПП Республіканська платформа – Кобернюк Ольга Сергіївна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Шелепа Валерій Анатолійович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Грінберг Семен Лузерович.
7. ПП ВО “Свобода” – Матвійчук Ольга Вікторівна.

30 181251 вул.Вінницька, 53, м.Бердичів,13302 Житомирська обл. м. Бердичів – вул. Вінницька: 49, 51, 57, 59, 61, 549

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Слюсарєв Вадим Анатолійович.
2. Патріотична партія України – Яремова Тетяна Миколаївна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Говорун Костянтин Ігорович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Левицький Роман Всеволодович.
5. ПП Республіканська платформа – Семенюк Марина Олександрівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Ящук Андрій Валентинович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Синицька Ірина Володимирівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кицак Богдан Вікторович.
9. ПП ВО “Свобода” – Тростянський Олексій Борисович.

181252

вул.Вінницька, 42, м.Бердичів, 13302

Житомирська обл.,

м.Бердичів – вул.Вінницька: 25–48, 50, 52–56А, 58–58А, 60, 62, 64, 66, 70, 72–92/2; пров.Свердлова 1069  
31 181253

вул.Вінницька, 10, м.Бердичів,13301

Житомирська обл.,

м.Бердичів – вул.В’ячеслава Чорновола, вул.Європейська: 1–9; вул.Житомирська: 2/6–14; вул.Косогірська, вул.Красіна: ½–12, 16, 18; вул.Набережна, вул.Торгова, пл.Соборна, пров.Косогірський 1595

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Савицький Олег Романович.
2. Патріотична партія України – Кондратюк Павло Миколайович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Ридванська Катерина Вікторівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Гайдаманчук Павло Валерійович.
5. ПП Республіканська платформа – Алексійчук Наталія Михайлівна.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Осіпов Володимир Миколайович.
7. Аграрна партія України – Солодович Юлія Анатоліївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Шубіна Надія Казимирівна.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Гуменюк Алла Володимирівна.
10. ПП ВО “Свобода” – Кривушин Анатолій Миколайович.
11. ПП “Нова Держава” – Ящук Павло Павлович.

32 181254

вул.Лілі Карастоянової, 3, м.Бердичів,13301

Житомирська обл.

М.Бердичів – вул.Віталія Дульчика, вул.Героїв України: 3–24, 35, 37, 39, 43–45; вул.Європейська: 11/1, 13А–13/2, 15, 23А–25А; вул.Лілі Карастоянової: 2–23, 25, 27; вул.Садова: 4–16, 19, 21, 23, 25–25А; вул.Шевченка: 3, 11–19Б, 24; пров.Віталія Дульчика 1773

1. Патріотична партія України – Гопанчук Наталія Олегівна.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Вишнівський Віталій Вікторович.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Колісниченко Віктор Станіславович.
4. ПП Республіканська платформа – Стукалець Микола Олегович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Колісник Роман Борисович.
6. ПП “Опозиційний блок” – Ганюк Наталія Ігорівна.
7. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кашпірук Артем Анатолійович.
8. ПП “Нова Держава” – Власевич Ольга Михайлівна.

33 181255 вул.Європейська, 18/8, м.Бердичів, Житомирська обл., 13301 м.Бердичів – вул.Вінницька: ½–24; вул.Воровського, вул.Генерала Луппова, вул.Європейська: 10, 12, 14, 20, 28–32/1Б; вул.Маяковського, вул.МЮДа, вул.Рибна, вул.Сергія Ковтуна, вул.Шевченка: 4–8; пров.Маяковського, пров.МЮДа, пров.Піонерський 1803

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Дзюблюк Олександр Сергійович.
2. Патріотична партія України – Іваненко Світлана Петрівна.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Лукошкін Денис Євгенович.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Гладун Сергій Валерійович.
5. ПП Республіканська платформа – Давиденко Іван Петрович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Цвєтков Василь Валентинович.
7. ПП “Опозиційний блок” – Іщук Василь Васильович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Хомич Юрій Іванович.
9. ПП ВО “Свобода” – Коломієць Юрій Анатолійович.
10. ПП “Нова Держава” – Калінський Юрій Павлович.

34 181256 вул.Європейська, 51, м.Бердичів,13302 Житомирська обл. М.Бердичів – вул.Володимирська, вул.Героїв України: 26/17–34, 36, 38, 40–42, 46–79; вул.Горького: 3–10/52; вул.Європейська: 36–66, 68–68А, 70, 72, 74–80; вул.Медична, вул.Фрунзе: 5–18, 20; пл.Центральна, пров.Володимирський 1995

1. ПП “Українське об’єднання – УКРОП” – Олійник Ігор Володимирович.
2. Патріотична партія України – Копитко Сергій Леонідович.
3. Радикальна партія Олега Ляшка – Романюк Тетяна Степанівна.
4. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Піотровський Антон Вітольдович.
5. ПП Республіканська платформа – Кравець Володимир Анатолійович.
6. ПП ВО “Батьківщина” – Бачинська Надія Ігорівна.
7. Аграрна партія України – Лавровська Світлана Миколаївна.
8. ПП “Опозиційний блок” – Михальчук Андрій Дмитрович.
9. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Супрун Олена Олегівна.
10. ПП “Нова Держава” – Ветранюк Анатолій Іванович.

181260 вул.Європейська, 52, м.Бердичів,13301 Житомирська обл. Обласний госпіталь для ветеранів війни Житомирської обласної ради    
35 181257 вул.Пушкіна, 46, м.Бердичів,13312 Житомирська обл. М.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1, 3, 4–5, 6–55; вул.Горького: 12/51–23; вул.К.Маркса: 23/28, 25–25А, 29–31/26, 33, 35, 37, 39–41, 45–90/64; вул.Короленка: 14, 16, 18–18А, 20, 22, 24, 26–53/61; вул.Лілі Карастоянової: 30, 38–40А, 42, 44, 46/12; вул.Пушкіна: 19–101; вул.Садова: 18, 20, 22, 24–24А, 26, 28, 30, 32–51/30Б; вул.Сергія Сідлецького, вул.Сестер Сломницьких: 11/47–13/36, 15, 17, 19, 21, 23, 30–36/49В; пров.К.Маркса, пров.Короленка, пров.Пушкіна 1490

1. Патріотична партія України – Гопанчук Геннадій Петрович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Вальчук Світлана Володимирівна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Янковенко Любов Олексіївна.
4. ПП Республіканська платформа – Стельмах Галина Петрівна.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Міщук Алла Михайлівна.
6. Аграрна партія України – Бойчук Алла Анатоліївна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Стародубцева Надія Ігорівна.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Коляда Богдан Олександрович.

36 181258

вул.Богдана Хмельницького, 5, м.Бердичів,13312

Житомирська обл.

м.Бердичів – вул.Богдана Хмельницького: 1А, 3А, 5А; вул.К.Маркса: 20, 22, 24, 28–28А, 32/29, 34/26, 36, 38, 44; вул.Лілі Карастоянової: 24, 26, 29; вул.Садова: 27, 29–29А, 31/34; 1843

1. Патріотична партія України – Шинкаренко Петро Олександрович.
2. Радикальна партія Олега Ляшка – Земнухова Інесса Анатоліївна.
3. Партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Балянов Олександр Олександрович.
4. ПП Республіканська платформа – Гордін Ігор Володимирович.
5. ПП ВО “Батьківщина” – Сокальський Юрій Євгенійович.
6. Аграрна партія України – Шпортун Тетяна Олександрівна.
7. ПП “Опозиційний блок” – Шафранський Станіслав Леонідович.
8. ПП “Об’єднання “САМОПОМІЧ” – Кручак Артур Сергійович.
9. ПП ВО “Свобода” – Рикаль Олена Юріївна.
10. ПП “Нова Держава” – Власевич Марія Олександрівна.

Відео

rif800

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.