У Бердичеві скасовано реєстрацію одного з депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Неділя, 1 Серпня

У Бердичеві скасовано реєстрацію одного з депутатів від Радикальної партії Олега Ляшка

З відповідною заявою про відкликання своєї кандидатури звернувся до виборчої комісії Олександр Леонідович Велімовський, заступник начальника громадської безпеки Бердичівського МВ УМВС в Житомирській області. Прізвище правоохоронця можна було побачити у списку кандидатів до бердичівської міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка. На основі заяви та закону України, де сказано, що представники силових структур не можуть брати участь у виборчих перегонах, зокрема, висуватись від політичних сил, тож 8 жовтня, на черговому засіданні виборчої комісії, реєстрацію кандидата від РПЛ було скасовано.


За словами голови міської виборчої комісії, Михайла Кравчука, перед тим, як зареєструвати кандидатів до місцевої ради документи відправлялись на перевірку у відповідні структури. Аналогічну перевірку проводили протягом трьох днів і у ЦВК. Таким чином ще до реєстрації відсіялись двійники, люди зареєстровані кандидатами у двох радах, а от посаду пана Велімовського випадково пропустили. На переконання пана Кравчука, відіграв свою роль ще й людський фактор – цього року від 11 політичних сил балотується близько 300 кандидатів, що для Бердичева немало, тож помилка могла закрастись.


Також на засіданні учасникам виборчих перегонів нагадали, що 8 жовтня був останній день, коли партіям можна було відкликати своїх кандидатів. Якщо хтось в подальшому відмовиться від участі у виборах, то його прізвище все одно буде внесене в бюлетень, щоправда з відповідною позначкою «вибув». 

Відео

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"


РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.