Найважливіші проблеми Бердичева на думку кандидата в мери Олега Сітяшенка — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Неділя, 1 Серпня

Найважливіші проблеми Бердичева на думку кандидата в мери Олега Сітяшенка

Що в першу чергу потрібно місту і його мешканцям для того, щоб рухатись вперед? Відповіді на це питання можна побачити у передвиборчих програмах кандидатів на посаду міського голови. Своїм бачення майбутнього Бердичева поділився в одній з соцмереж претендент на крісло міського голови Олег Сітяшенко, виклавши програму первинних дій. У ній ви не побачите обіцянок зробити місто чистим, вирішення проблеми безпритульних тварин, або запевнень у тому що з кранів бердичівлян бігтиме прозора і чиста, мов сльоза дитини, вода. Ні, і ще раз ні. Цей кандидат робить ставку на безкоштовну, децентралізовану медицину і енергозберігаючі технології.

Програма первинних дiй
Що найперше я би зробив на посаді мера:
1) Безкоштовні медичні амбулаторні послуги в усіх мікрорайонах міста. Це і буде перша невеличка децентралізація. Простатіт, гепатіт чи цистіт можна буде вилікувати безкоштовно за місцем проживання.
2) При допомозі міжнародного гранту з енергозбереження та технологій Ніколи Тесли, Бердичів матиме майже безкоштовне освітлення в темну частину доби. А звільнені кошти громада зможе самостійно використати за бажанням. Наприклад, закупити будівельні матеріали, створити кілька МЖК і нарешті вирішити нестачу безкоштовного житла в місті.

Ми не будемо заглиблюватись у суть першого пункту програми, оскільки на теми безкоштовних чи платних медичних послуг, можна довго дискутувати, а одразу ж перейдемо до другого. Якщо пошукати інформацію по темі, то можна дізнатись, що Нікола Тесла винайшов і навіть працював над втіленням свого проекту, який міг би забезпечити все людство нескінченним джерелом енергії. Вчений запропонував і навіть знайшов кошти для будівництва башти, яка використовувала би земні частоти елекромагнітного поля для передачі інформації, включаючи широкий спектр зображень, голосових повідомлень та тексту. Своїм зовнішнім виглядом вона нагадувала височенну башту і мала стати прикладом першого бездротового "інтернету". Але будівництво такої масштабної на той час споруди, налякало місцевих мешканців і всі роботи припинились.


Уже у наш час над отриманням енергії із атмосфери за технологіями Тесли розпочали працювати вчені. Поки що створено єдину діючу модель приладу для утилізації атмосферної електрики, роботи в цьому напрямку ведуться, але до їхнього втілення як мінімум кілька десятків років, принаймні, в нашій країні.


Тож що саме має на увазі пан Сітяшенко у другому пункті програми, поки що геть незрозуміло, як і те, чи збирається він надалі розвивати свою виборчу кампанію.

Відео


РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.