Молода Бердичівська «Самопоміч» затвердила список кандидатів до міськради — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2475

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Неділя, 1 Серпня

Молода Бердичівська «Самопоміч» затвердила список кандидатів до міськради

22 вересня «Об’єднання Самопоміч» у своєму штабі провела збори по висуненню кандидатів в міську раду та на посаду міського голови.
Виборчий список кандидатів у депутати Бердичівської міської ради, висунутих Політичною партією ,складає 32 особи. Цікавим є той факт, що 12 претендентів у цьому списку являються тимчасово безробітними. Решта – фізичні особи-підприємці, працівники юридичної, економічної, медичної, продовольчої, військової сфери та сфери освіти.


Списки до розгляду подавала член Політичної партії «Об’єднання Самопоміч», а нині ще й кандидат на посаду міського голови Бердичева Юлія Лефтер. Разом з Остапом Маланюком вона провела голосування щодо утвердження кандидатів у депутати та на крісло мера міста.
Першим номером у списку стала сама Юлія – фізична особа-підприємець. Далі цей список очолили: фізичні особи-підприємці Бортюк В.І., Кашпірук А.А.,Коляда Б.О., Сенча В.М., супервайзер Вараниця С.А., економіст Управління фінансів Бердичівської РДА Волошина М.Ю., адвокат Гуменюк О.В., директор ТОВ «Трейд Ліга» Довгий А.С., викладач історії бердичівського педагогічного коледжу Кицак Б.В., викладач англійської мови ЗОШ № 12 Макарова Н.В., комп’ютерний діагностик Нідзвезький В.В., заступник начальника відділу юридичної та кадрової роботи виконавчого апарату Житомирської обласної ради Пасічник О.М., директор ТОВ «Мяркіс» Поліщук О.П., продавець-консультант магазину «Фокстрот» П’ятницький А.О., головний спеціаліст юридичного відділу Бердичівської РДА Слєсаренко О.А., викладач англійської мови ГО «Французький Альянс» Супрун О.О., командир взводу 95-ї окремої аеромобільної десантної бригади Султанбагомаєв К.І., менеджер з продажу Хомич Ю.І., заступник головного лікаря з економічних питань центральної районної лікарні Цихуляк М.В. А також Вдовиченко А.О., Гаврилюк З.С., Гуменюк О.В., Грицюк Ю.В., Домбровська Т.В, Козловський О.М., Кручак А.С., Кузьменко А.М., Лінчик С.Г., Чорнобривець І.І. та Яремчук Ю.В.


Було визначено відсотковий склад представників кандидатів у депутати жіночої статі. Їх виявилося 37,5%. Варто зазначити, що більшість з перерахованих – молоді, енергійні люди, які прагнуть політичних змін. Вони готові йти напролом до поставленої мети, аби зробити наше місто розвиненим, процвітаючим, популярним, а головне – чистим, з відремонтованими дорогами, очищеною водою, робочими місцями,вирішеними проблемами медичних послуг та транспорту.


«Якщо один голос може змінити дім, він може змінити і місто. Якщо він може змінити місто, він може змінити область. Якщо він може змінити область, він може змінити країну. Якщо він може змінити країну, він може змінити світ. Бердичеву потрібні зміни», - кредо, з яким політична партія «Об’єднання самопоміч» йде у вибори.

Фотогалерея


РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.