Відбувся Всеукраїнський шаховий фестиваль «Гришковецька корона» — РІО Бердичів

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

Відбувся Всеукраїнський шаховий фестиваль «Гришковецька корона»

В смт. Гришківці протягом двох днів відбувся ІІ фестиваль шахів «Гришковецька корона». Фестиваль проводився у приміщенні Гришковецької гімназії та був присвячений пам’яті почесного громадянина міста Бердичева Леона Романовича Ліпецького.

20170402 171028

Уся шахова спільнота вдячна за допомогу та підтримку у проведенні турніру Володимиру Ліпецькому – сину Леона Романовича, а нині – директору Бердичівського пивоварного заводу, Тетяні Наумчук – першому заступнику голови РДА, Максиму Самчику – голові Бердичівської районної ради, Галині Галущак –- начальнику відділу сім’ї, молоді та спорту Бердичівської РДА, Володимиру Вержибоку – директору Гришковецької гімназії, Ларисі Колосінській – організатору фестивалю, Артему Сачуку – президенту Федерації шахів Житомирської області.


Участь у турнірі взяли 107 учасників з семи областей України, а саме: Житомирської, Хмельницької, Київської, Одеської, Вінницької, Чернігівської та Львівської. Змагання проводились за швейцарською системою у 9 турів. Контроль часу: 30 хвилин + 2 сек./хід.


У дитячому турнірі «Б» до 10 років взяли участь 49 учасників. Чемпіоном став Максим Бойко з Чуднова. Друге місце – у Максима Громова (Житомир) та третє місце – у Іскандера Хамдоша (Житомир). У цьому турнірі серед господарів кращий результат показав Костянтин Кни, який зайняв дев’яте місце.


У дитячому турнірі «А» до 16 років взяли участь 41 учасник. Перше місце здобув Артем Луцько з Києва. Друге місце посіла Олександра Корнійчук з Житомира. Третє місце має Ярослав Новицький з Житомира. Лише одного бала, щоб потрапити до призової трійки, не вистачило господарю змагань Богдану Кравчуку, який зайняв четверте місце.


Сімнадцять шахістів взяли участь у головному турнірі «OPEN». Перше місце здобув майстер спорту з Коростишева Леонід Кравченко. Друге місце – у кандидата у майстри спорту, бердичівлянина Олександра Винарчука, а третє місце зайняв Володимир Черних з Києва.


На урочистій церемонії нагородження призери були нагороджені кубками, грамотами, медалями та грошовими призами від директора Бердичівського пивзаводу Володимира Леоновича Ліпецького та районної влади.

Фото - Олександр Богорадов

3 M8MZzKm84

a1yyv4 zccw

AUk0yveR7qQ

fg59x7ilvqy

vi8fZDesXnM

 

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.