Незабаром старт футбольного сезону на Житомирщині — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

Трохи більше місяця залишається до старту обласних та всеукраїнських змагань з футболу за участю бердичівських команд. Підготовчі засідання з нагоди старту нового сезону відбуваються у Житомирській обласній федерації футболу майже постійно. Бердичів у них представляє заступник голови Житомирської обласної федерації футболу, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

5752

З нагоди наближення початку нового сезону відбулися збори представників команд-учасниць Чемпіонату та Першості Житомирської області 2017 року. Розіграш Кубку Житомирської області з футболу планується розпочати 8 квітня. Старт Чемпіонату та Першості області заплановано розпочати у травні. ФК «Бердичів» братиме участь у Кубку та Чемпіонаті області. Також розглядається варіант участі ФК «Бердичів-2» у Першості області.


На зустрічі було повідомлено, що тепер у кожному турі Чемпіонату та Першості центральний матч буде транслюватися у прямому ефірі на телеканалі СК1. Також прийнято рішення скасувати ліміт на «легіонерів», тобто тепер кожна команда може запрошувати гравців з інших областей в необмеженій кількості. Для ФК «Бердичів» це не дуже добре рішення, тому що наші земляки останні роки грають лише виключно місцевими гравцями. Тепер, можливо, керівництво ФК «Бердичів» також запросить деяких гравців з інших міст для підсилення команди.


Також відбулося засідання Комісії «По визначенню кращої районної (міської) федерації футболу Житомирської області», на якому було розглянуто подані звіти за 2016 рік від районних та міських федерацій футболу згідно «Положення про рейтингову систему оцінки роботи районних (міських) федерацій футболу з розвитку масового футболу в Житомирській області», затвердженого Виконкомом ЖОФФ.


Згідно наданих документів та набраних балів, комісія розподілила підтримку на 2017 рік від Житомирської обласної федерації футболу районним та міським федераціям відповідно до «Положення про рейтингову систему оцінки роботи». З 25 федерацій подали документи 17. За підсумками засідання комісії допомогу на придбання необхідної оргтехніки для роботи федерації або футбольного інвентарю у 2017 році отримають від 3 до 12 тисяч гривень. Переможцем було визначено Житомирську районну федерації футболу, яка отримає 12 гривень. Ще п’ять федерації, які зайняли другі місця, матимуть по 10 тисяч гривень, у тому числі Бердичівська міська федерація футболу та Бердичівська районна федерація футболу.


Максим Железницький
Фото - ЖОФФ

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.