СК «Бердичів» серед лідерів Відкритого Чемпіонату Житомира з волейболу — РІО Бердичів

Середа, 12 Трв

  • Ада Роговцева

СК «Бердичів» серед лідерів Відкритого Чемпіонату Житомира з волейболу

У Житомирі триває Відкритий Чемпіонат міста Житомира з волейболу. У змаганнях бере участь 10 команд з Житомира, Чуднова, Черняхова та Бердичева. Бердичів у цих змаганнях представляють волейболісти СК «Бердичів».

У шостому та сьомому турі Чемпіонату бердичівські волейболісти грали проти команд, які знаходяться у лідируючій групі команд та претендують на нагороди. У першому матчі волейболісти СК «Бердичів» зустрічалися з учасником Чемпіонату України серед команд Першої ліги, командою «Хорос» з Черняхова. За підсумками зустрічі перемогу здобули більш досвідчені волейболісти з Черняхова з рахунком 3-0.

У наступній грі волейболісти СК «Бердичів» зустрічались з командою «ЖНАЕУ-1», яка представляє Житомирський національний агроекологічний університет та є учасником Студентської ліги України. У цікавому, напруженому та емоційному поєдинку, який триває усі п’ять партій перемогу здобули волейболісти СК «Бердичів» з рахунком 3-2.

Після семи зіграних турів СК «Бердичів» ділить друге місце з «Хоросом», маючи у своєму активі по сімнадцять залікових пунктів. Лідирує ВК «Житомир» - дев’ятнадцять залікових пунктів.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.