Роздрукувати цю сторінку

Спортсмени Бердичівщини – переможці та призери Чемпіонату області з бадмінтону

21 лист. 2016 Борис Рогожин

Школа бадмінтону Бердичівщини вже давно відома успіхами своїх вихованців за межами рідного краю. У Житомирі на базі Житомирського державного технологічного університету відбувся Відкритий Чемпіонат Житомирської області з бадмінтону. У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів з Житомира, Рівного, Кам’янця-Подільського, Києва, а також Черняхівського та Бердичівського районів.


Змагання проходили серед чоловіків, жінок, а також у парних розрядах та серед змішаних пар. Серед чоловіків переможцем Чемпіонату став представник Бердичівщини – Віталій Оліщицький, який випередив суперників з Рівного та Житомира. Серед чоловіків у парному розряді друге місце зайняли Віталій та Дмитро Олішицькі. Чемпіонами стали спортсмени з Києва.


У жінок у парному розряді також друге місце зайняли представники Бердичівського району – Вікторія Тихончук та Валентина Петрук. Чемпіонками стали дівчата з Черняхівського району. Серед змішаних пар друге місце здобули спортсмени Бердичівського району – Віталій Олішицький та Валентина Петрук, а чемпіонами стали спортсмени з Києва.

Подібні матеріали