Бердичівляни були відзначені з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Житомирі — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Червня

Бердичівляни були відзначені з нагоди Дня фізичної культури та спорту у Житомирі

У Житомирі з нагоди Дня фізичної культури та спорту України відзначили учасників Олімпіади у Ріо-де-Жанейро, тренерів, представників спортивних федерацій, ДЮСШ, спортсменів, які вперше виконали норматив «Майстра спорту України». 

В урочистостях взяли участь заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Ярослав Лагута, перший заступник голови Житомирської обласної ради Володимир Ширма, начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь та голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Житомирській області Олександр Оніщук.


Подякою Житомирської обласної державної адміністрації були нагороджені учасники Олімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро та їх тренери. Зокрема нагороди отримали бердичівляни Володимир Матвійчук (бокс) та Юлія Олішевська (легка атлетика).


Грамотами Житомирського обласного відділення Національного Олімпійського Комітету були нагороджені бердичівські тренери: Сікорський Олег Володимирович – тренер з боксу, Черкас Андрій Володимирович – тренер з хокею на траві.


Грамотами Управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації були відзначені бердичівські тренери: Лонський Ігор Віталійович – тренер з легкої атлетики, Сікорський Олег Олегович – тренер з боксу.

Максим Железницький
Фото – Ярослава Гапонова

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.