Черговий програш ФК «Бердичів» у товариському матчі — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Серпня

• Бердичівський Базар

Черговий програш ФК «Бердичів» у товариському матчі

Футбольний клуб «Бердичів» продовжує активну підготовку до другого кола Чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги. Команда вже зіграла два домашні товариські матчі проти команд з Глухівців та Козятина. У команди з Глухівців наші земляки виграли з рахунком 7:2, а команді з Козятина бердичівські футболісти поступились з рахунком 3:1. У третьому також домашньому поєдинку бердичівські футболісти на стадіоні «Центральний» приймали іншого учасника Вищої ліги Чемпіонату Житомирської області - «Полісся» з селища Городниця Новоград-Волинського району. У першому колі Чемпіонату команди вже зустрічались у Бердичеві і футболісти з Городниці несподівано перемогли бердичівлян з рахунком 1:0.

ФК «Бердичів» - «Полісся» Городниця 1:2

ФК "Бердичів": Юрій Мазяр, Денис Павловський, Майкл Алан, Віктор Красовський, Ігор Середюк, Вадим Шинкарук (Юрій Сухоручкін), Андрій Романюк, Дмитро Подгорчук, Максим Середюк, Євген Літвінський (Кристіан Гуччі), Юрій Приходько.

Наші земляки провели цей поєдинок майже основним складом, були відсутні лише троє основних гравців: захисник Олексій Григор’єв, півзахисник Олександр Гончарук та нападник Руслан Стукал.

У першому таймі була майже рівна гра з невеликою перевагою гостей. Але ні вони, ні підопічні Ігоря Зеленцова у першому таймі не відзначилися результативними діями на полі.

У другому таймі активніше стали діяти бердичівські футболісти, але гості також не засиджувалися в обороні. Несподівано протягом кількох хвилин у середині другого тайму їм вдалося двічі відзначитися у воротах наших земляків. Після цих пропущених м’ячів наші земляки майже весь час атакували ворота гостей, але відзначитися їм вдалося лише одного разу. Після порушення правил у карному майданчику гостей господарі отримали право на пробиття пенальті. Цей штрафний удар успішно реалізував камерунський легіонер Крістіан Гуччі. Він же міг стати справжнім героєм зустрічі, якби ще реалізував два гольові моменти наприкінці матчу.

Поки що невідомо, чи будуть ще товариські матчі у ФК «Бердичів» перед стартом другого кола Чемпіонату Житомирщини, що стартує 3 вересня. Наші земляки прийматимуть вдома «Звягель» з Новоград-Волинського.