Олімпіада-2016 бокс: бій Володимира Матвійчука проти Лоренцо Коллазо Сотомайора — РІО Бердичів

Четвер, 27 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Олімпіада-2016 бокс: бій Володимира Матвійчука проти Лоренцо Коллазо Сотомайора

Ввечері 11 серпня погляди бердичівлян, особливо шанувальників боксу були прикуті до телеекрану, адже там у боксерському ринзі під час Олімпійських ігор 2016 року у Ріо-де-Жанейро дебютував досвідчений бердичівський боксер Володимир Матвійчук. Суперником нашого земляка виступав також досвідчений боксер з Куби, який нині представив Азербайджан – Лоренцо Коллазо Сотомайор.

Суперники між собою вже зустрічались. Їхня перша зустріч відбулась під час Міжнародного турніру у Баку, де господарем був Сотомайор. Він не зважаючи, на нокдаун у який його відправив Володимир Матвійчук здобув перемогу.


Цього разу наш земляк знову активніше розпочав бій і за перший раунд був значно більш влучніший за свого суперника. Але по завершенню раунду за оцінками арбітрів переміг Сотомайор.


Другий та третій раунд суперники провели у рівній боротьбі. Але за суперечливим рішенням арбітрів поєдинку Лоренцо Сотомайор був визнаний переможцем матчу.


Дякуємо нашому земляку Володимиру Матвійчуку за участь у Олімпіаді, за цікавий бій та емоції, які ми пережили під час його перегляду.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.