На Бердичівщині триває Чемпіонат Бердичівського району з футболу — РІО Бердичів

Четвер, 27 Лютого

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

На Бердичівщині триває Чемпіонат Бердичівського району з футболу

З червня на Бердичівщині з ініціативи Бердичівської районної федерації футболу проходить Чемпіонат Бердичівського району з футболу. У змаганнях беруть участь вісім команди. Сім команд представляють Бердичівський район – це: «Бальзак» (Старий Солотвин), ВПК «Айдар» - «Поліський Партизан» (Бердичівський район), «Сокіл» (Мирославка), «Арсенал» (Гардишівка), «Колос» (Кикишівка), «Хмельовик» (Рея), СК «Бердичів» - «Ветеран» (Романівка) та одна команда Бердичів – це: «Юніор».

Вже зіграно перше коло турніру. Лідирує команда ВПК «Айдар» - «Поліський Партизан», якою керує голова Бердичівської районної федерації футболу Олександр Левченко та за яку виступають досвідчені бердичівські футболісти та діючі гравці ФК «Бердичів»: Ігор Зеленцов, Володимир Креденцер, Ігор Шумило, Андрій Романюк та інші. У них після семи зіграних матчів шістнадцять балів. На другому місці – «СК Бердичів» - «Ветеран» з Романівки під керівництвом Юрія Легкого – п’ятнадцять балів. Третє місце посідає «Колос» з Кикишівки, за який виступають гравці ФК «Бердичів» Майкл Алан, Роман Щасливий та Юрій Приходько – чотирнадцять балів. Також до лідерів Чемпіонату можна віднести і «Хмельовик» з Реї. За цю команду грають гравці ФК «Бердичів» Денис Павловський, Олексій Григорьєв, Олександр Струнговський. Команда з Реї займає четверте місце у турнірній таблиці, маючи в своєму активі дванадцять балів.

Початок другого кола заплановано розпочати на початку вересня. А на початку серпня стартує Кубок Бердичівського району з футболу, фінал якого заплановано провести у День Незалежності України – 24 серпня.

Максим Железницький
Фото – Бердичівська районна федерація футболу

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.