ФК «Кармель» перемагає друзів з Хмельницького — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

ФК «Кармель» перемагає друзів з Хмельницького

12 трав. 2016 Максим Железницький

З початку 2013 року при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію діє футбольний клуб «Кармель». За цей час команда, яка складена з прихожан Санктуарію, ставала переможцем як міських, так і всеукраїнських змагань, що проводяться серед парафіяльних команд Римсько-Католицької Церкви в Україні.


У грудні 2015 році було вирішено розширити структуру ФК «Кармель» та створити ще й молодшу команду юнаків 2000-2003 років народження. Нині команда вже налічує понад 15 гравців. У зимовий період команда тренувалась у Палаці Спорту «ЛАВ», а нині проводить свої тренування на стадіоні «Шкіряник».


Нещодавно на стадіоні «Шкіряник» ця команда зіграла свою першу гру. Щоб зіграти її, було прийнято рішення запросити до Бердичева дружню команду з Хмельницького - ХФК «Сіон».
Перед початком гри відбулася спільна молитва обох команд. На початку першого тайму господарі, футболісти «Кармелю», відкрили рахунок. Автором першого забитого м’яча в історії молодшої команди став Микола Бортюк. Наприкінці першого тайму гості зрівняли рахунок. Але у другому таймі господарі все ж таки здобули свою першу командну перемогу. Переможний м’яч на рахунку Олександра Косміна.


Після завершення матчу у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулася Служба Божа, яку відправили отець Юзеф Кухарчик з Бердичева та отець Микола Лучинський з Хмельницького. По завершенню Служби Божої відбувся спільний почастунок для гравців команд, а також екскурсія Санктуарієм, Монастирем Босих Кармелітів та музеями для гостей з Хмельницького.


Як розповіли керівники ФК «Кармель» головна ціль створення команди - така ж сама, як і у старшої команди. Це прославлення Господа Бога через гру у футбол та пропаганда здорового способу життя, а також фізичний та духовний розвиток дітей.


Керівники ФК «Кармель» дякують за всебічну допомогу та співпрацю братам Ордену Босих Кармелітів, батькам дітей, а також небайдужим бердичівлянам, які допомагають команді. Це парафіянин, директор ДЮСШ Олександр Подгорчук та приватний підприємець Геннадій Радзимінський.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.