Олександр Баранніков – переможець Міжнародної матчевої зустрічі з легкої атлетики — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Олександр Баранніков – переможець Міжнародної матчевої зустрічі з легкої атлетики

У столиці Кіпру – Нікосії – відбулася Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів до 20 років. У зустрічі приймали участь команди Кіпру, Румунії, Ізраїлю та України.

У секторі для стрибків у висоту в складі збірної України виступав бердичівський спортсмен, вихованець ДЮСШ імені Віталія Лонського – Олександр Баранніков.


Суперниками нашого земляка у секторі були по одному спортсмену з Румунії, Ізраїлю та Кіпру. Наш земляк стартував з висоти 200 см, взявши її впевнено з першої спроби. Висоту 210 наш земляк також взяв з першої спроби. У той же час інші суперники змогли подолати висоту у 195 см. З третьої спроби бердичівлянин взяв висоту 220 см, також він спробував підкорити висоту 225 см, але йому це не вдалося. У підсумку Олександр Баранніков зайняв перше місце з результатом 220 см. Другим став Сорін Флорін Іонеску з Румунії, а на третьому місці завершив змагання Данієль Смітченко з Ізраїлю.


Впевненості у виступі Олександру Бараннікову додавали присутні у Нікосії і його особистий тренер Ігор Віталійович Лонський, який був присутній на змаганнях у складі офіційної делегації збірної України.


У командному підсумку перемогу здобула збірна України, другими стали спортсмени з Румунії, а третіми – господарі з Кіпру.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.