ФК «Бердичів» завершив боротьбу за Кубок Житомирщини — РІО Бердичів

• buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ФК «Бердичів» завершив боротьбу за Кубок Житомирщини

10 трав. 2016 Максим Железницький

Після безгольової нічиї у Бердичеві у матчі 1/4 фіналу Кубку Житомирської області з футболу – Кубок Героїв Небесної Сотні - ФК «Бердичів» вирушив до Новоград-Волинського на матч-відповідь проти місцевого «Авангарду».

Гостьовий поєдинок для ФК «Бердичів» розпочався «трагічно». Вже на першій хвилині матчу захисник бердичівлян Олексій Григор’єв зрізав м’яч у власні ворота. На початку другого тайму у ворота бердичівлян арбітр з Житомира призначив пенальті, який чітко реалізував гравець господарів, а наприкінці гри господарі ще раз відзначилися у воротах бердичівлян. Наші футболісти не змогли реалізувати свої гольові моменти. За словами бердичівлян, які були присутні на грі, бердичівські футболісти не заслуговували на поразку з таким рахунком, як 0:3, але власні гольові моменти потрібно реалізовувати. Цього року, знову ж таки, наші земляки припиняють боротьбу за Кубок Житомирщини на стадії чвертьфіналу. Останній раз бердичівські футболісти перемагали у Кубку області аж у далекому 2000 році.

Вже на 14 травня заплановано старт Чемпіонату Житомирської області. Підопічні Ігоря Зеленцова будуть грати у Вищій лізі, де буде грати ще 11 команд. Тому бердичівські вболівальники вимагатимуть перемоги від улюбленої команди вже у перших матчах Чемпіонату Житомирщини, як реабілітацію за виліт з Кубку Житомирщини. Адже найголовніша мета бердичівських вболівальників та футболістів у цьому році - це перемога у Чемпіонаті Житомирщини. У минулому році ця перемога була дуже близька, останній раз наші футболісти ставали Чемпіонами області рівно десять років тому, у 2006 році.