Чемпіонат Бердичівського району з футзалу. Серед лідерів - без змін — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

Чемпіонат Бердичівського району з футзалу. Серед лідерів - без змін

15 лют. 2016 Максим Железницький

У Палаці спорту «ЛАВ» продовжуються матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу. Вже зіграно майже половину матчів першого етапу.


У суботу відбувся один із центральних матчів першого етапу у групі «А» між ФК «Озадівка» та «EastWest». За ФК «Озадівка» переважно виступають вихованці ДЮСШ міста Бердичева 1992 року народження (колишнього спеціалізованого футбольного класу Ігоря Лисюка). Це Тарас Панасюк, Дмитро Вакула, Максим Малашин, Артем Юрченко, а також більш досвідчені футболісти, серед яких Антон Лисюк та інші. Склад команди «EastWest» складають досвідчені футболісти ФК «Бердичів», як колишні, так і нинішні. Це Ігор Зеленцов (головний тренер ФК «Бердичів), Ігор Шумило, Віталій Лобанчук, Олександр Іващенко, а також молоді футболісти Ярослав Кравчук та Олександр Гончарук. Ця гра серед вболівальників очікувалася, про що свідчить переповнений глядачами Палац спорту «ЛАВ». Гра була цікавою для вболівальників, слід відмітити професійність арбітрів з Житомира, які провели матч на найвищому рівні. Але, на жаль, справжньої футбольної боротьби на майданчику не було. Більш молоді футболісти ФК «Озадівки» здобули переконливу перемогу з рахунком 8:3.


Серед матчів, які відбулися у неділю, слід відмінити, знову ж таки, гру за участю «EastWest». Досвідчена команда несподівано зіграла внічию 5:5 з командою ТОВ «КЕС», основу якої складають вихованці ДЮСШ Бердичева 1999 року народження. А також гру між лідируючими командами групи «Б» - «Штурмом» (м. Бердичів) та «Хмельовиком» (с. Рея). Більш досвідчені футболісти з Бердичева здобули перемогу з рахунком 3:1.


У турнірній таблиці групи «А», після п’яти матчів, три команди з Бердичева лідирують, маючи по п’ять перемог. Це «Фаворит-2К», ФК «Озадівка» та «Дніпровуд», у яких по п’ятнадцять залікових пунктів. А у групі «Б» дві команди з Бердичева, зігравши по шість матчів та здобувши по шість перемог, лідирують. Це «Штурм» та «Адреналін», у яких по вісімнадцять залікових пунктів. На третьому місці «Хмельовик» (с. Рея), який також зіграв шість матчів, але у двох зазнав поразки, маючи в своєму активі дванадцять залікових пунктів.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.