Як травмувався депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський? Фото — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

Як травмувався депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський? Фото

Щосуботи та щонеділі у Палаці спорту «ЛАВ» збирається доволі велика кількість глядачів, адже продовжуються матчі Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу. 26 команд продовжують боротьбу за вихід до другого етапу. На даний момент зіграно шість ігрових турів з вісімнадцяти запланованих у першому етапі.


У суботу відбувся матч між командами «Дніпровуд» та «EastWest», які є претендентами на перемогу у змаганні. У цій напруженій грі був забитий лише один м’яч. Його забив футболіст команди «Дніпровуд», яка у підсумку перемогла з мінімальним рахунком 1:0. А у неділю до одного із найцікавіших матчів можна віднести матч між командами «УКРОП» та «Патріот». Протягом всієї гри то один суперник виходив вперед у рахунку, знову рахунок зрівнювався, а потім інша команда виходила вперед. У другому таймі матчу серйозну травму отримав гравець «Патріоту», депутат Бердичівської міської ради Станіслав Лужанський, який достроково завершив гру та залишив свою команду у меншості, адже у команди «Патріот» не було замін. Але гравці «Патріоту», незважаючи на втрату гравця, вистояли та неймовірними зусиллями здобули мінімальну перемогу з рахунком 8:7. Ще одним матчем, який слід виділити, був матч між «Адреналіном» (м. Бердичів) та «Хмельовиком» (с. Рея), які до цього йшли без поразок. Перемогу здобули більш досвідчені бердичівські футболісти з рахунком 6:2. Також хочеться виділити той факт, що у складі «Адреналіну» дебютував на турнірі один із найвідоміших бердичівських футболістів Юрій Грошев, який грав на найвищому рівні у багатьох професійних командах України та Молдови.


Після шести зіграних ігрових турів у групі «А» відразу п’ять команд мають по три перемоги. Це ФК «Озадівка», «Фаворит-2К» (м. Бердичів), «Дніпровуд» (м. Бердичів), «Фокстрот» (с. Райки) та «EastWest» (м. Бердичів). Але лідерами є «Озадівка», «Фаворит-2К», «Дніпровуд», які мають по три перемоги після трьох зіграних матчів, а «Фокстрот» та «EastWest» зіграли вже по чотири матчі, у їх активі по три перемоги та одній поразці. У групі «Б» лідирують дві команди з Бердичева - «Штурм» та «Адреналін», які після п’яти зіграних матчів здобули по п’ять перемог. Третє місце займає «Хмельовик (с. Рея), який після п’яти матчів має у своєму активі чотири перемоги та одну поразку.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.