Триває Чемпіонат Бердичівського району з футзалу — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

Триває Чемпіонат Бердичівського району з футзалу

У вихідні відбулися чергові два ігрових дні Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу. Кожної суботи та неділі у Палаці спорту «ЛАВ» відбувається по дев’ять матчів. 

До найцікавіших матчів суботи слід віднести: «Фокстрот» (с. Райки) – «Поліський партизан» (с. Радянське), який завершився перемогою «Фокстроту» з рахунком 4:3, та «Адреналін» (м. Бердичів) – «Арсенал» (с. Гардишівка), у якому один із фаворитів Чемпіонату «Адреналін» несподівано переміг свого суперника лише з різницею в один м’яч 4:3.


А у неділю доволі емоційний та цікавий матч був між ФК «Озадівка» та «Леон» (м. Бердичів). Футболісти з Озадівки, серед яких виступає чимало відомих бердичівських футболістів, перемогли своїх суперників з рахунком 7:4. Також цікавий для глядача був матч між ФК «Хажин» та «SWS» з Бердичева. Більш досвідчена команда з Бердичева здобула перемогу з рахунком 5:4.


Після чотирьох ігрових днів команди мають різну кількість зіграних матчів. У турнірній таблиці групи «А» лідирує «Фаворит-2К», який здобув три перемоги у трьох матчах. Також по три перемоги у трьох матчах здобули «Фокстрот» (с. Райки) та «EastWest» (м. Бердичів). По дві перемоги у двох зіграних матчах мають ФК «Озадівка» та «Дніпровуд» (м. Бердичів). У турнірній таблиці групи «Б» лідирує команда 26-ї Бердичівської артилерійської бригади «Штурм», у трьох матчах вони здобули три перемоги. Також по три перемоги у трьох матчах у «Хмельовика» (с. Рея) та «Адреналіна».

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.