Бердичівлянка Ліана Бочковська – найсексуальніша футболістка України — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівлянка Ліана Бочковська – найсексуальніша футболістка України

Наприкінці кожного року або на початку року, який розпочався, у кожній галузі завжди підбивають підсумку року, який минув. Так, наприкінці 2015, журналісти та експерти програми «Факти», яка виходить на загальнонаціональному каналі ICTV, обрали десятку найбільш сексуальних футболісток України.


Хоча жіночий футбол в Україні не такий популярний, як чоловічий, але він існує і нині перебуває у стадії свого успішного розвитку та популяризації. Про те, що українські дівчата є найгарнішими у цілому світі, знають усі, а журналісти та експерти програми «Факти» вирішили обрати десятку найбільш сексуальних футболісток України, хоча усі дівчата, які займаються цим видом спорту, прикрашають український футбол.


Отже, до десятки найсексуальніших футболісток України увійшли футболістки, які виступають у клубах України та Білорусі. А, найбільш приємно, що «Найсексуальнішою футболісткою України» стала бердичівлянка, вихованка бердичівського тренера Володимира Керносенка, гравець ЖФК «Легенда» (м. Чернігів) – Ліана Бочковська.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.