У Бердичеві відбудеться Відкритий Чемпіонат району з футзалу — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

У Бердичеві відбудеться Відкритий Чемпіонат району з футзалу

23 груд. 2015 Максим Железницький

У малому залі Бердичівської районної державної адміністрації за участі директора ДЮСШ Бердичівського району Юрія Легкого відбулася зустріч з представниками футбольних команд, які бажають взяти участь у Відкритому Чемпіонаті Бердичівського району з футзалу. Крім представників команд, участь у зустрічі взяли президент Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран та виконавчий директор Житомирської обласної федерації футболу Олег Янчевський. Слід відзначити, що гості з обласного центру також приймали активну участь в обговорені системи проведення Відкритого Чемпіонату Житомирської області.


На зустрічі були присутні представники п’ятнадцяти команд, а всього свою участь у Відкритому Чемпіонаті Бердичівського району підтвердили понад двадцять команд. Змагання проходитимуть у Палаці спорту «ЛАВ», який надається для цього безкоштовно. Також змагання відбуватимуться у Вищій та Першій лігах.


Під час зустрічі представники команд голосуванням затвердили деякі рішення щодо Регламенту турніру, а саме: щодо участі у складі кожної команди не більше двох гравців, які грали у Вищій та Першій лігах Чемпіонату Житомирщини, Чемпіонату України або інших країн. Гравців, яким понад 35 років, але вони грали у Чемпіонаті Житомирщини або інших професійних змаганнях у складі кожної команди, може бути без обмеження. Також у змаганнях можуть брати участь гравці з інших областей та країн.


Було прийнято рішення про наступне зібрання представників команд, де будуть вирішуватись суми грошового внеску за участь у турнірі, а також інші питання, пов’язані з організацією та проведенням Відкритого Чемпіонату Бердичівського району з футзалу.


Наприкінці зустріч виконавчий директор Житомирської обласної федерації футболу Олег Янчевський подарував організаторам Кубок, який буде вручено Переможцю Відкритого Чемпіонату Бердичівського району серед команд Вищої ліги. А президент Асоціації футзалу Житомирської області Віктор Таран подарував організаторам для проведення турніру фут зальний м’яч. Також Віктор Таран запросив усіх бажаючих на Курси футзальних арбітрів.

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.