ФК «Бердичів» знищує «Зорю-Енергію» — РІО Бердичів

Вівторок, 3 Серпня

ФК «Бердичів» знищує «Зорю-Енергію»

Футбольний клуб «Бердичів» продовжує серію успішних матчів у рамках Чемпіонату Житомирської області з футболу серед команд Вищої ліги. Підопічні Ігоря Зеленцова у черговому домашньому матчі на стадіоні «Центральний» приймали гостей з Романова – «Зорю-Енергію».

Наші земляки продовжують вести боротьбу за чемпіонство з СК «Коростенем». Тому у матчі проти «Зорі-Енергії» їх влаштовувала лише перемога.

Вже у першій атаці на ворота гостей бердичівські футболісти відкрили рахунок, відзначився півзахисник Юрій Приходько. Футболісти ФК «Бердичів» вже у першому таймі могли зробити рахуно матчу непристойним, але їм у вирішальних моментах або бракувало влучності завершального удару, або майстерно діяв воротар «Зорі-Енергії». Але, все-ж таки, на останній хвилині першого тайму м’яч знову побував у воротах гостей. Прекрасний м’яч за комірець воротаря забив Дмитро Подгорчук.

У другому таймі наші земляки не збавляли обертів та володіли ініціативою на полі. Гості, як і у першому таймі, так у другій половині матчу, діяли на контратаках. Наприкінці матчу футболісти ФК «Бердичів» ще двічі відзначились у воротах «Зорі-Енергії». Спочатку майстерно виконав штрафний удар Денис Павловський. А, як виявилось, остаточний рахунок 4:0 на користь ФК «Бердичів» встановив Юрій Сухоручкін, який вийшов на заміну.

У турнірній таблиці після дванадцяти зіграних матчів лідирує СК «Коростень», маючи у своєму активі тридцять два залікових пункти. ФК «Бердичів» займає друге місце – тридцять залікових пунктів. До завершення Чемпіонату обом командам залишилось зіграти по два матчі, у тому числі матч між собою у Бердичеві.