Бердичівлянин Дмитро Нікітін виграв срібло на чемпіонаті світу з легкої атлетики — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

Бердичівський висотник Дмитро Нікітін виграв срібло на юнацькому чемпіонаті світу з легкої атлетики (9th IAAF World Youth Championships 2015), який 18 липня завершився у колумбійському Калі.
Для завоювання медалі Дмитру довелося повторити особистий рекорд — 2,18 м, на які він злітав у травні в Кіровограді. З цим завданням він упорався з першої спроби, чим і забезпечив собі срібну нагороду. Після цього були ще спроба на 2,20 і дві на 2,22 м, але поки що подолати планку на цих висотах йому не вдалося. Переміг італієць Стефан Соттіль (2,20 м).

Бронзову нагороду зі стрибків у висоту вже на юніорському чемпіонаті Європи, який в ці ж дні відбувся в в Ескільстуні, виграв бердичівлянин Олександр Баранніков. Останній вже не перший рік підбирається до медалей зі стрибків у висоту на найпрестижніших міжнародних турнірах — зовсім поряд з п'єдесталом він був 2013-го на юнацькому чемпіонаті світу й минулого року на юнацьких Олімпійських іграх.