У Бердичеві відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню захисників та захисниць України — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

У Бердичеві відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню захисників та захисниць України

18 жовт. 2021 Максим Железницький

14 жовтня на стадіоні «Шандора» у Бердичеві відбувся легкоатлетичний крос, присвячений Дню захисників та захисниць України. У змаганнях взяли участь учасники з Бердичева, Хмільника, Житомира та Бердичівського району. Організаторами змагань виступили відділ молоді та спорту Бердичівської міської ради та Федерація легкої атлетики Бердичева. Ідейними натхненниками цього спортивного заходу стали бердичівське спортивне подружжя Юлія та В’ячеслав Олішевські. Проведення цих змагань підтримали численні меценати та спонсори.

Цього року у Бердичеві вирішили відсвяткувати 14 жовтня - День захисників та захисниць України - по-особливому, по-спортивному - легкоатлетичним кросом. І це не випадково, тому що крос - це фундамент усіх видів спорту, фундамент фізичних якостей людини.

Усі спортсмени продемонстрували на фініші свою силу та мужність, яку щодня показують наші захисники.

Змагання відбулися на дистанціях 500 метрів, 1, 3 та 5 кілометрів у різних вікових категоріях. На дистанції 500 метрів серед юнаків 2007-2008 років народження перше місце здобув представник Хмільника – Андрій Корнієнко, друге місце – житомирянин Марк Зимароєв, а третє місце – бердичівлянин, учень БЛІСП Даніїл Мрежук. Серед дівчат на цій же дистанції та у цій віковій категорії усі три призові місця здобули представниці Хмільника – Анастасія Зелінська, Анастасія Григорак та Вероніка Шелудчинко.

На дистанції 1 кілометрів серед дівчат 2005-2006 років народження перше місце здобула учениця НВК №10, бердичівлянка Алла Крамар, друге місце представниця Мирославки – Ліна Яроцька, а третє місце – бердичівлянка, учениця НВК №2 Ольга Мохорт. Серед юнаків на цій же дистанції та у цій віковій категорії перемогу здобув учасник з Хмільника Олександр Касмінський, друге місце – представник Мирославки – Артур Панчук, а третє місце – учень БЛІСП, бердичівлянин Олександр Волобуєв.

Серед юнаків на дистанції 3 кілометри у віковій категорії 2003-2004 років народження перше місце здобув студент БКПЕП, бердичівлянин Артем Гамоцький, друге місце – представник Хмільника – Сергій Кострицький, а третє місце – студент БПБЛ Роман Пушкарук.

На дистанції 5 кілометрів серед жінок перемогу здобула тренер БЛІСП, бердичівлянка Ольга Юшкевич, друге місце та третє місце – представниці «Family Run Club», бердичівлянки Ольга Бабич та Галина Сидухіна. На цій же дистанції серед чоловіків перше місце здобув бердичівлянин Юрій Кузінський, друге та третє місце – представники «Family Run Club», бердичівляни – Максим Манастирський та Євген Святецький.

Нагороджували переможців та призерів змагань Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та помічниця народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна.

Фото – Сергій Кулик

kross1

kross2

kross3

kross4

kross5

kross6

kross7

kross8

kross9

kross10

kross11

kross12

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.