У Бердичеві відзначили Всесвітній день шахів — РІО Бердичів

Середа, 22 Вересня

  • vistavka800

У Бердичеві відзначили Всесвітній день шахів

29 лип. 2021 Максим Железницький

З 20 по 25 липня 2021 року в шаховому клубі «Біла тура» проведено спортивно-масові заходи зі швидких шахів з нагоди Всесвітнього Дня шахів.

Метою та завданнями спортивних заходів стали: популяризація шахів серед дорослих і молоді; оцінка рівня підготовки шахістів міста різних вікових груп; підвищення майстерності юних спортсменів; пропаганда змістового та здорового способу життя; зміцнення дружніх стосунків між шахістами з різних районів міста.

Підготовку та проведення спортивних заходів здійснював Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор – Олег Рудніцький).

У період з 20 по 25 липня 2021 року було проведено одразу три турніри: 20-21 липня відбулися змагання початківців, вихованців шахового клубу «Біла тура», 22-23 липня відбувся турнір серед спортсменів-розрядників, вихованців шахового клубу «Біла тура» та дітей з різних мікрорайонів міста, а 25 липня відбувся турнір серед дорослих спортсменів, розрядників міста Бердичева.

У турнірі початківців зі швидких шахів перемогу здобув Максим Цапанюк, друге місце – Максим Погорецький, третє місце – Олексій Сікорський. У змаганнях спортсменів розрядників серед дітей та юнаків перше місце здобув Юсуф, друге місце – Данило Здорик, третє місце – Денис Кравчук.

Дуже цікавими та захоплюючими були змагання серед дорослих розрядників міста Бердичева. Перше місце здобула Леся Кручак, друге місце – Сергій Охрименко, третє місце – Роман Хітрич.

Переможці заходу були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від МЦФЗН «Спорт для всіх».

shahi1

shahi2

shahi3

shahi4

shahi5

shahi6

shahi7

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.