Бердичівлянин В’ячеслав Олішевський - чемпіон України з 12-годинного бігу — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Липня

Бердичівлянин В’ячеслав Олішевський - чемпіон України з 12-годинного бігу

21 лип. 2021 Максим Железницький

У місті Вінниця відбувся чемпіонат України з 48, 24 та 12-годинного бігу. У змаганнях взяли участь понад 80 спортсменів з багатьох областей України, а також з Австрії, Японії, Білорусі та Молдови.

Бердичів у цих змаганнях представляли представники клубу родинного бігу «Family Run Club» - майстер спорту з легкої атлетики, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань В’ячеслав Олішевський та Євген Святецький.


Наші земляки брали участь у 12-годинному бігу серед чоловіків. За підсумками змагань В’ячеслав Олішевський з результатом 130 кілометрів 993 метри переміг у змаганнях та став чемпіоном України з 12-годинного бігу. Євген Святецький з результатом 121 кілометр 839 метрів зайняв п’яте місце.


В’ячеслав Олішевський після чемпіонату поділився своїми враженнями про змагання, які відбувалися в той день, коли він святкував свій День народження.


«Найкращий День народження, що я святкував. Авантюра, яка б ще й трохи та перетворилась на рекорд України. За три години до фінішу до мене підбігли та сказали, що я можу поставити новий рекорд України, якщо буду продовжувати у такому темпі, але ціль просто була відсвяткувати тривалою пробіжкою День народження та підтримати учня (одноклубника), тому рекорд перенесемо на наступний раз», - розповів бердичівський спортсмен.

VOlishevskiy 1

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.