Бердичівлянина Владислава Мазура урочисто провели на Олімпійські ігри у Токіо — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Липня

Бердичівлянина Владислава Мазура урочисто провели на Олімпійські ігри у Токіо

У п’ятницю, 23 липня, візьмуть старт Олімпійські ігри – 2020 у місті Токіо. Серед тих, хто представлятиме на міжнародному рівні Україну, будуть і троє спортсменів з Житомирської області. Одним із них є відомий бердичівлянин, майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики (стрибки у довжину) Владислав Мазур. Тренує спортсмена заслужений тренер України, бердичівлянин Ігор Лонський.

З нагоди проводів спортсменів Житомирщини на Олімпійські ігри в обласній раді у понеділок, 19 липня, відбулися урочистості за участю голови Житомирської обласної ради Володимира Федоренка, голови Житомирської обласної державної адміністрації Віталія Бунечка, директора Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Максима Обшти, голови обласного відділення національно олімпійського комітету України Олександра Оніщука.


Подяками обласної ради та цінним подарунком, Подяками облдержадміністрації, сертифікатами на 10000 тисяч грн. та сертифікатами на 30000 тисяч грн. для оздоровлення та відпочинку було відзначено олімпійців за вагомі особисті досягнення.


Щодо бердичівлян, то Владислав Мазур отримав також відзнаку «Почесний Амбасадор Житомирщини 2020», а його тренер Ігор Лонський був нагороджений Подякою Житомирської облдержадміністрації. Окрім цього, на сесії обласної ради було підготовлено проєкт рішення «Про внесення змін до обласної програми розвитку фізичної культури та спорту облдержадміністрації», згідно з якими спортсмени та їх тренери отримають ще додатково по 10 тис грн. за здобуття ліцензій на участь в Олімпійських іграх Токіо 2020.

Vladislav1

Vladislav3

Vladislav4

Vladislav5

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.