Бердичівляни – переможці та призери Петропавлівського напівмарафону — РІО Бердичів

П'ятниця, 30 Липня

Бердичівляни – переможці та призери Петропавлівського напівмарафону

16 лип. 2021 Максим Железницький

11 липня на території легендарного автодрому «Чайка» біля Києва пройшов четвертий Петропавлівський напівмарафон «Чайка».

Участь у півмарафоні взяли близько 600 учасників, серед яких діти, юніори, професійні спортсмени та любителі оздоровчого й спортивного бігу і скандинавської ходьби, усі охочі.
Бердичів на цих змаганнях представляв клуб родинного бігу «Family Run Club».

Бердичівські спортсмени здобули перемогу двох командних естафетах «Mixt» та «Lady». Серед чоловіків у складі «Family Run Club» виступали В’ячеслав Олішевський, Андрій Якубишин, Євген Святецький та Юрій Кузінський. А серед жінок - Юлія Олішевська, Леся Кручак, Вікторія Гадомська та Вікторія Брезніцька.

У індивідуальному заліку на дистанції 21 кілометр серед чоловіків перемогу здобув бердичівлянин -  майстер спорту з легкої атлетики, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань В’ячеслав Олішевський. На цій же дистанції 21 кілометр серед жінок друге місце зайняла бердичівлянка - заслужена майстер спорту України, дворазова учасниця Олімпійських ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська.

А у бігу на дистанції 9 кілометрів серед чоловіків перше місце здобув талановитий бердичівлянин Юрій Кузінський.