Роздрукувати цю сторінку

Бердичівляни успішно виступили у бігових змаганнях в Києві та Хмельницькому

09 лип. 2021 Максим Железницький

У Києві відбувся чемпіонат України з бігу на 100 та 50 метрів та міжнародні змагання – «Київ Ультра Марафон». Траса пролягала на одній з популярних бігових локацій міста - Трухановому острові, якому характерні незначні перепади висоти, що не ускладнювало саму по собі важку задачу подолання довгої дистанції і дозволяло правильно розрахувати власні сили.

Бердичів у цих змаганнях представляли представники клубу родинного бігу «Family Run Club» - майстер спорту з легкої атлетики, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань В’ячеслав Олішевський та Євген Святецький.

Досвідченому В’ячеславу Олішевському для подолання дистанції знадобилось 3 години та 14 хвилин. Саме такий час допоміг йому стати срібним призером чемпіонату України.

«Не знаю чи хочу і надалі бігати ультрамарафони, але спробувати варто було!», - так коротко прокоментував свій виступ В‘ячеслав Олішевський.

Євген Святецький витратив 3 години та 55 хвилин для подолання п’ятидесятикілометрової дистанції та посів дев’яте місце.

4 червня у Хмельницькому відбувся заключний етап всеукраїнських забігів від «New Run». Бердичів у цих змаганнях представляли представники клубу родинного бігу «Family Run Club».

Бердичівські спортсмени у змаганнях здобули три бронзові нагороди.

В’ячеслав Олішевський з особистим рекордом на дистанції 21 кілометр зайняв третє місце. Юрій Кузінський на дистанції 10 кілометрів зайняв третє місце. Також третє місце на дистанції 21 кілометр з особистим рекордом зайняла заслужена майстер спорту України, дворазова учасниця Олімпійських ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська.

big1

big2

big3

big4

big5