Бердичівляни успішно виступили у бігових змаганнях в Києві та Хмельницькому — РІО Бердичів

П'ятниця, 24 Вересня

  • vistavka800

Бердичівляни успішно виступили у бігових змаганнях в Києві та Хмельницькому

09 лип. 2021 Максим Железницький

У Києві відбувся чемпіонат України з бігу на 100 та 50 метрів та міжнародні змагання – «Київ Ультра Марафон». Траса пролягала на одній з популярних бігових локацій міста - Трухановому острові, якому характерні незначні перепади висоти, що не ускладнювало саму по собі важку задачу подолання довгої дистанції і дозволяло правильно розрахувати власні сили.

Бердичів у цих змаганнях представляли представники клубу родинного бігу «Family Run Club» - майстер спорту з легкої атлетики, переможець та призер всеукраїнських та міжнародних змагань В’ячеслав Олішевський та Євген Святецький.

Досвідченому В’ячеславу Олішевському для подолання дистанції знадобилось 3 години та 14 хвилин. Саме такий час допоміг йому стати срібним призером чемпіонату України.

«Не знаю чи хочу і надалі бігати ультрамарафони, але спробувати варто було!», - так коротко прокоментував свій виступ В‘ячеслав Олішевський.

Євген Святецький витратив 3 години та 55 хвилин для подолання п’ятидесятикілометрової дистанції та посів дев’яте місце.

4 червня у Хмельницькому відбувся заключний етап всеукраїнських забігів від «New Run». Бердичів у цих змаганнях представляли представники клубу родинного бігу «Family Run Club».

Бердичівські спортсмени у змаганнях здобули три бронзові нагороди.

В’ячеслав Олішевський з особистим рекордом на дистанції 21 кілометр зайняв третє місце. Юрій Кузінський на дистанції 10 кілометрів зайняв третє місце. Також третє місце на дистанції 21 кілометр з особистим рекордом зайняла заслужена майстер спорту України, дворазова учасниця Олімпійських ігор в Лондоні та Ріо-де-Жанейро, чемпіонка Європи з легкої атлетики Юлія Олішевська.

big1

big2

big3

big4

big5

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.