Бердичівські спортсмени - переможці та призери змагань у Києві — РІО Бердичів

Бердичівські спортсмени - переможці та призери змагань у Києві

13 березня у Києві відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ №5 міста Києва з таїландського боксу Муей-Тай. Змагання проходили у двох кваліфікаційних групах: «А – досвідченні спортсмени», «Б - новачки». Варто відмітити, що турнір вийшов досить потужним та видовищним, за що окрема подяка організаторам, тренерам та спортсменам. У змаганнях взяли участь більше 100 спортсменів з Києва, Харкова, Луцька, Житомира, Бердичева, Білої Церкви, Вишневого та Броварів.

Місто Бердичів на цих змаганнях представляли 19 вихованців військово-патріотичного спортивного клубу «Козак» під керівництвом тренерів Олега та Катерини Глінських. Додому бердичівські спортсмени привезли вісім перших місць, дев’ять других та два третіх місця.

Переможцями змагань серед спортсменів класу «А» стали: Крістіна Півень, Денис Лисунець, Даніїл Бондар, Вікторія Редич, Анна Талько.

Переможці змагань серед спортсменів класу «Б»: Олександра Благіня, Іван Якимчук, Єгор Гайвак.

Срібні призери класу «А»: Кіріл Вільман, Євген Євстюфєйкін, Ольга Онісімова, Тетяна Лінкевич.

Срібні призери класу «Б»: Назарій Гуль, Анастасія Тимчик, Кіріл Білоусов, Максим Калініченко, Олександр Слюсаренко.

Бронзові призери, клас «Б»: Володимир Гаспарян та Данило Іванюк.

Організатори змагань відзначили бердичівську спортсменку Крістіну Півень грошовою винагородою за відмінну підготовку та майстерне виконання техніки тайського боксу.

За результатами змагань ВПСК «Козак» зайняв друге командне місце. Перше місце посів СК «Сіам» (м. Київ), а третє – СК «Спарта» (м. Біла Церква).

таїландський бокс Муей-Тай

таїландський бокс Муей-Тай

таїландський бокс Муей-Тай

таїландський бокс Муей-Тай

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.