Про кіокушинкай карате з Анатолієм Рябушкіним — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Про кіокушинкай карате з Анатолієм Рябушкіним

28 січ. 2021 Максим Железницький

Вже багато років бердичівські спортсмени з кіокушинкай карате успішно представляють наше місто на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Тренує їх талановитий тренер, бердичівлянин Анатолій Рябушкін.

Анатолій Валерійович, розкажіть про себе? Звідки походите, яку маєте освіту?

Я народився 12 жовтня 1969 року у місті Бердичеві. У 1987 році закінчив Бердичівську школу №17. Після служби в армії, вступив у Вінницький педагогічний інститут, який закінчив в 1994 році та здобув спеціальність вчителя допризовної підготовки та фізичного виховання.

Коли потрапили у спорт? Який вид спорту був першим?

Спортом почав займатись ще коли навчався у школі. Найбільше подобались ігрові види спорту. Під час навчання в інституті обрав спеціалізацію «Волейбол» та одночасно з цим почав відвідувати секцію кіокушинкай карате під керівництвом сенсея Гончаренка Олександра Валерійовича.

Rabyshkin1

Яких успіхів досягнули у особистій спортивній кар’єрі?

В кіокушинкай карате на теперішній час маю другий дан. Сам професійно не займаюсь, так як потрібно обирати, або ти тренер, або спортсмен. Я обрав перше.

Коли відчули поклик до тренерської кар’єри?

По-перше, мені під час навчання подобалось працювати з дітьми. А коли я привів своїх двох синів на тренування з цього ж виду спорту, то зрозумів, що краще, ніж я, їх ніхто не навчить.

Ви вже багато років у Бердичеві є тренером з кіокушинкай карате. Розкажіть про історію карате у Бердичеві, також про міську федерацію кіокушинкай карате.

У 2001 році на базі СЗОШ №17 та загальноосвітньої школи інтернату для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування була створена Бердичівська федерація кіокушинкай карате. У 2008 році федерація приєдналася до Житомирської федерації, яку очолював Гордієнко О.С. Зараз це -

Бердичівська міськрайонна федерація кіокушинкай карате, яку очолюю я та директор федерації Стукал Руслан Сергійович.
Діяльність федерації була б неможливою без допомоги небайдужих людей, а саме батьків спортсменів, які є головними спонсорами та найбільш зацікавленими вболівальниками своїх чемпіонів.

Rabyshkin2

Ви часто берете участь у обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Які найвизначніші перемоги на даний час?

Багато перспективних і старанних дітей займаються і займалися у нашій федерації, зокрема хотілося б відмітити Руслана Стукала та Дмитра Корнійчука – кандидатів у майстри спорту, багаторазових чемпіонів області, України та володарів кубків України.

Сергій Рябушкін, Вадим Рябушкін, Сабріна Шостак, Владислав Мазур, Дар’я Копаниця, Артем Панасюк, Роман Брижук, Владислав Науменко, Антон Сидорчук – чемпіони Житомирської області, володарі Кубку України, чемпіони та призери Чемпіонатів України.

Роман Юрчук, Єгор Брижук брали участь у Чемпіонаті Європи, де Роман став чемпіоном, а Єгор посів третє місце.

Багато перспективних дітей займаються і на сьогоднішній день, перемоги у яких ще попереду.

Скільки нині вихованців відвідують заняття і де вони відбуваються?

На даний час наша федерація нараховує близько ста спортсменів, тренування проходять у спортивних залах шкіл №12 (заняття проходять у вівторок, четвер, суботу) та №17 (понеділок, середу, п’ятницю).

Щороку у Бердичеві проходить відкритий Чемпіонат міста з кіокушинкай карате. Розкажіть про історію цих змагань?

З травня 2017 року в нашому місті проводиться міський чемпіонат з кіокушинкай карате. Традиційно на чемпіонат прибувають спортсмени з усієї нашої області та з інших регіонів України. Змагання проходять у всіх вагових та вікових категоріях. Щороку кількість учасників цього турніру зростає.
Rabyshkin3

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.