Роздрукувати цю сторінку

У Чемпіонаті Бердичева з футзалу зіграно третій тур

13 січ. 2021 Максим Железницький

У Міському Палаці спорту Бердичева, перед запровадженням посилених карантинних обмежень, відбувся третій тур Відкритого Чемпіонату міста Бердичева з футзалу, у якому беруть участь 15 команд. Його організатором є Бердичівська асоціація футзалу спільно з відділом молоді та спорту виконкому Бердичівської міської ради та Асоціації футзалу Житомирської області. Ці змагання є відбірковим етапом у рамках Аматорської футзальної ліги України. Переможець та призери Відкритого Чемпіонату міста Бердичева з футзалу у Вищій лізі отримають право зіграти у Чемпіонаті Житомирської області з футзалу.

Змагання відбуваються у два кола. До складу Вищої ліги увійшли сім команд, а саме: п’ять команд з Бердичева (ФК «Бердичів», «Адреналін», «SWS», «AYAS» та «Алмаз»), «Фортуна» з Андрушівки та «Промінь» (Глухівці, Вінницька область). До складу Першої ліги увійшли вісім команд, а саме: шість команд з Бердичева (три команди ДЮСШ Бердичева – «ДЮСШ-03-04», «ДЮСШ-05», «ДЮСШ-06», а також: «Фаворіт С», «Спарта», «Хлібозавод»), ФК «Хажин» (Хажин, Семенівська ОТГ), «Цукровик» (Червоне, Червонецька ОТГ).

За підсумками трьох турів у Першій лізі лідирує АФК «Спарта» з Бердичева, здобувши сім залікових пунктів (дві перемоги та одна нічия), на другому місці – «ДЮСШ-3-4» - шість залікових пунктів (дві перемоги та одна поразка), а на третьому місці – «Цукровик» (Червоне) – шість залікових пунктів (дві перемоги та одна поразка), також шість залікових пунктів (дві перемоги та одна поразка) у «ДЮСШ-5».

У Вищій лізі у третьому турі відбувся один із центральних матчів – ФК «Бердичів» та «Алмаз» (Бердичів). Саме «Алмаз», який також має досить потужний склад, зміг показати добру гру проти головного фаворита турніру – ФК «Бердичів». Гра завершилася внічию 3-3.

Після трьох турів у Вищій лізі, «Алмаз» зігравши три матчі займає перше місце, здобувши сім залікових пунктів (дві перемоги та одна нічия), на другому місці – «Адреналін» - шість залікових пунктів (два матчі, дві перемоги), на третьому місці – ФК «Бердичів» - чотири залікових пункти (два матчі, одна перемога та одна нічия).

Змагання продовжаться по завершенню посилених карантинних обмежень, орієнтовно 30 та 31 січня.

fytzal1