У Бердичеві відбувся турнір з нагоди Всесвітнього дня шахів — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

У Бердичеві відбувся турнір з нагоди Всесвітнього дня шахів

З нагоди Всесвітнього дня шахів, Бердичівський міський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» 8 серпня у шаховому клубі «Біла тура» провів турнір з швидких шахів.

Турнір з нагоди Всесвітнього дня шахів

Метою та завданням спортивного заходу стали: популяризація шахів серед дорослих і молоді; оцінка рівня підготовки шахістів міста; підвищення майстерності спортсменів; пропаганда змістового та здорового способу життя; зміцнення дружніх стосунків між юними шахістами з різних районів міста.
У заході брали участь шахісти з різних районів міста Бердичіва та міста Житомира.

За підсумками змагань, перше місце здобув досвідчений спортсмен, майстер спорту міжнародного класу Сергій Охрименко з Житомира, друге місце здобув кандидат в майстри спорту Олександр Винарчук з Житомира, а третє місце - бердичівлянин Олег Власюк.

Переможці заходу були нагороджені медалями, грамотами та цінними подарунками від МЦФЗН «Спорт для всіх».

Турнір з нагоди Всесвітнього дня шахів

Максим Железницький

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.