В Бердичеві планують спортзал об’єднати з бассейном — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичеві планують спортзал об’єднати з бассейном

Ну, не буквально, а поки що лише адміністративно. Це випливає з проекту рішення міської ради, оприлюдненого днями на офіційному сайті Бердичева.

 Так, цим рішенням планується передати приміщення Палацу спорту з балансу управління освіти на баланс комунальної установи «Міський плавальний басейн». Дослівно це звучить так:
«Управлінню освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради передати приміщення будівлі Палацу спорту (літера А), а саме: приміщення підвалу І,ІІ,ІІІ,ІV; І поверху: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21,22,23,24,25,26; ІІ поверху: 29,30,31,32,33,34,35,36,37, 38,39,40,41,42,43,44 VІ; ІІІ поверху 49,50,51,загальною площею 1978 (одна тисяча дев’ятсот сімдесят вісім) кв.м., що розташовані за адресою: Житомирська область, м. Бердичів, вул. Європейська, 81, в оперативне управління комунальній установі «Міський плавальний басейн».

 


Тобто, мова іде про спортивний комплекс, який належав раніше заводу «Прогрес», потім належав невідомо кому, а потім був викуплений міською радою за 9 мільйонів гривень у комунальну власність. Цю подію так до цього часу офіційно і урочисто ще не презентували. Напевно зроблять це у зручний момент в апогей передвиборчої компанії.


Також цим рішенням пропонується перейменувати плавальний басейн у «Фізкультурно - оздоровчий комплекс - міський плавальний басейн», а директором комплексу призначити діючого директора басейну Олега Коденського.


В принципі, цілком зрозуміле рішення, щоб зняти з управління освіти трохи відмінні від освітнього процесу функції, і в той же час не створювати лишніх посад директора і бухгалтера нового спортивного закладу. Хоча, з іншого боку, на баланс управління освіти нещодавно хотіли «повісити» незавершене будівництво спортивного комплексу, яке розпочинав будувати мед коледж, і яке нинішній директор коледжу ніяк не може передати міськраді. Тож, можливо, це рішення допоможе уникнути плутанини зі спортивними комплексами в управлінні освіти.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.