Напівмарафон у Бердичеві бігли всі: і зовсім маленькі, і дорослі — РІО Бердичів

Вівторок, 22 Вересня

  • Бердичівський Базар

Напівмарафон у Бердичеві бігли всі: і зовсім маленькі, і дорослі

Чималу кількість охочих спробувати свої сили, позмагатися за перемогу і просто побігати в задоволення зібрав напівмарафон «Я – Українець» у Бердичеві, організований Родинним клубом бігу «FamilyRunClub». З нагоди відзначення Дня міста, для підтримки фізкультурно-спортивних заходів патріотичного спрямування, пропаганди здорового способу життя та залучення населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом, напівмарафон зібрав близько 300 учасників з 10-ти різних міст України.

Відкривали напіфмарафон не лише організатори, волонтери і ведуча, а й представники міської влади. З привітальним словом до учасників змагань звернулася заступник міського голови Валентина Адаменко, побажавши усім перемоги. В процесі бігу вдалося помітити серед натовпу і депутатів міської ради, котрі також підтримували спортсменів.
Серед професіоналів, котрі звикли долати великі дистанції, бігати взялися і новачки, для яких це стало своєрідним тестом на витривалість, з яким вони безумовно справилися. Перед кожним забігом, а це, на хвилиночку, немалі дистанції, у 5,10 та 21 км учасники добряче розім’ялися, а з бажаючими так звану «руханку» провела бердичівлянка, відома спортсменка, чемпіонка Європи Юлія Олішевська. Активні рухи під музику зарядили позитивом, вірою у свої сили та прагненням у перемогу кожного.
Найперше, починаючи з 9-ї години ранку після закінчення реєстрації і офіційного відкриття, бігуни стартували на дистанції 21,097 км, а це - чоловіки та жінки з 18 років і старше, та 10 км, участь у якому взяли учасники з 16-років і старше. У нелегкому випробовуванні швидкістю та великою відстанню усіх, хто біг, підтримували рідні, близькі, друзі та навіть незнайомі, захоплюючись кожним і кожною.


О 10-й годині, коли у попередніх дистанціях вже були визначені переможці, хоча абсолютно усі учасники отримували спеціально виготовлені медалі та подарунки від спонсорів, а дехто ще мужньо долав останні кілометри, відбувся старт на дистанції 5 км учасників з 14 років і старше та скандинавської ходьби на 2,5 і 5 км. І хлопці, і дівчата, і чоловіки, і жінки – усі показали гарні результати.


Напевно, наймиліше усім присутнім на напівмарафоні «Я – Українець» було спостерігати, як долають дистанції у 100 та 300 м діти у двох вікових категорія – до 7 років та 7-14 років. Зовсім крихітних у візочках і на руках пересували мами і татусі, отримавши гарну підтримку вболівальників.
У бігові на дистанцію 21,1 км серед чоловіків переможне І місце здобув Олег Якимчук (Козятин), ІІ місце – Владислав Мартинюк (Хмельницький), ІІI місце – Дмитро Гусев (Житомир). На цій же дистанції серед жінок І місце посіла Тетяна Король (Олександрія), ІІ місце – Тетяна Чмуневич (Бобровиця), ІІІ місце – Тетяна Розяєва (Бердичів).


У бігові на дистанцію 10 км серед чоловіків І місце – у Сергія Вінніченка (Олександрія), ІІ місце – у Сергія Бондаренка (Черкаси), ІІІ місце – у Володимира Синенка (Житомир). Дівчата призові місця розділили наступним чином: І місце – Олена Дендаренко (Черкаси), ІІ місце – Юлія Потопальська (Київ), ІIІ місце – Марина Сажнєва (Житомир).


У бігові на дистанцію 5 км серед чоловіків І місце посів Артем Гамоцкий (Бердичів), ІІ місце – Максим Монастирський (Бердичів), IІІ місце – Владислав Мазяр (Київ). Серед дівчат І місце зайняла Орися Дем’янюк (Львів), ІІ місце – Наталія Хоменко (Бердичів), ІIІ місце – Марина Баштова (Бердичів).
Щодо скандинавської ходьби, то, здолавши дистанцію у 5 км, І місце отримав Борис Якубишин (Бердичів), ІІ місце – Олександр Либа (Хмельницький), ІІІ місце – Світлана Либа (Київ). А переможні місця, пройшовши дистанцію у 2,5 км, учасники розділи наступним чином: І місце – Ольга Миронюк (Бердичів), ІІ місце – Юзефа Вардовська (Бердичів), ІІІ місце – Валерій Котик (Бердичів).


Приємно, що серед на напівмарафоні «Я – Українець» багато призових місць здобули учасники з Бердичева, серед яких і ті, хто просто полюбляє біг та скандинавську ходьбу та займається цим постійно, і ті, хто є активним членом Родинного клубу бігу «FamilyRunClub» під керівництвом Юлії та В’ячеслава Олішевських. Бердичівляни своєю перемогою вкотре доказали, що наше місто – спортивне і що займатися спортом може кожен, хто цього дійсно хоче, будь то професійний спортсмен чи просто любитель. І стимулом до таких перемог стала участь у напівмарафоні разом із учасниками з інших міст, котрі також гідно проявили себе, показали достойний результат і, впевнена, отримали гарні емоції і повертатимуться додому усі переможцями.

polumarafon1

polumarafon2

polumarafon3

polumarafon4

polumarafon5

polumarafon6

polumarafon7

polumarafon8

polumarafon9

polumarafon10

polumarafon11

polumarafon12

polumarafon13

polumarafon14

polumarafon15

super cina

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.