28 червня у Бердичеві – Національна збірна України з футболу серед ветеранів — РІО Бердичів

Середа, 22 Січня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

28 червня у Бердичеві – Національна збірна України з футболу серед ветеранів

28 червня у Бердичеві о 14.00 на стадіоні «Прогрес» відбудеться історична подія – футбольний матч до Дня Конституції України та на підтримку українських військових між збірною ветеранів міста Бердичева та Національною збірною України серед ветеранів.

У складі збірної України під керівництвом легендарних футболістів та тренерів Анатолія Дем’яненка та Володимира Лозинського до Бердичева завітають зірки українського футболу: Сергій Нагорняк, Владислав Ващук, Володимир Єзерський, Святослав Сирота, Богдан Шершун, Едуард Цихмейструк, Віталій Мандзюк, Олег Собуцький, Володимир Бондаренко, Андрій Оксимець, Віталій Самойлов, Андрій Хомин, В’ячеслав Свідерський, Віктор Ульяницький, Олександр Венглинський.


У складі збірної ветеранів Бердичеві під керівництвом Ігоря Дробиша та Ігоря Шумила зіграють: Роман Бальчос, Олег Баламут, В’ячеслав Возняк, Олександр Гуцалюк, Анатолій Зеленцов, Ігор Зеленцов, Олександр Іващенко, Роман Киришун, Сергій Копитко, Володимир Красовський, Володимир Креденцер, Олександр Левченко, Віталій Лобанчук, Юрій Мазяр, Сергій Макаренко, Сергій Назімов, Сергій Падрак, Валентин Пілецький, Едуард Тараба, Віктор Чорний, Юрій Чорний, Сергій Янковой.


Перед початком футбольного матчу відбудеться концерт! Вхід на стадіон вільний!

futbol m

futbol m1

super cina

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.