Бердичівлянин Віктор Лонський - срібний призер Міжнародного турніру в Німеччині — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівлянин Віктор Лонський - срібний призер Міжнародного турніру в Німеччині

13 черв. 2019 Максим Железницький

У місті Реллінген, Німеччина, відбулися Міжнародні змаганнях з легкої атлетики.

У цих змаганнях взяли участь також бердичівські спортсмени, вихованці Заслуженого тренера України Ігоря Лонського. Це стрибуни у висоту Віктор Лонський та Дмитро Нікітін.
Суперниками наших земляків у секторі для стрибків у висоту були 12 спортсменів з Німеччини, Великої Британії, Нідерландів, Малайзії, Туреччини, Польщі та Угорщини.


За підсумками змагань чотири спортсмени показали однаковий результат 2 метри 22 сантиметрів і тому призери змагань визначалися за меншою кількістю спроб. Переможцем змагань став спортсмен з Великої Британії Том Гейл. Друге місце посів бердичівлянин Віктор Лонський, третє місце ще один спортсмен з України – Андрій Проценко.


Дмитро Нікітін з результатом 2 метри 14 сантиметрів зайняв підсумкове десяте місце.

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.