Бердичівська райдержадміністрація для гарної справи не стала чекати кінця тижня — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівська райдержадміністрація для гарної справи не стала чекати кінця тижня

І влаштувала «суботник» по приведенню в порядок Скраглівського стадіону «Колос» вже у вівторок.

 


Цього дня працівники всіх відділів адміністрації, на чолі з керівником загального відділу Ларисою Котнюк, замість звичної роботи в кабінетах вбрались в робочий одяг і приїхали спеціальним автобусом до зеленого стадіону, який незаслужено був забутим останніми роками.

 


Раніше тут регулярно проводились районні свята обжинок та інші, спортивні події з великою кількістю глядачів, але останнім часом тут тихо і порожньо. Ні, футбольне поле утримується на належному рівні і регулярно проходять матчі, а ось до ремонту трибун руки давно не доходили.


Саме цим і займались у вівторок архітектори, музиканти, соціальні працівники та інші співробітники РДА. Вони демонтували всі старі лавки на трибунах та готували для встановлення нові дерев’яні бруси для них, фарбували приміщення роздягалень, вигрібали сміття з доріжок та трибун.


Дійсно, це чудове місце зовсім поруч з містом могло б стати місцем проведення грандіозних фестивалів, як, наприклад, в Дубно, Тростянці чи Тернополі, які теж проходять на стадіонах, іподромах або в колишніх піонерських таборах.


Але таке можливе лише за умови реальної співпраці районної влади та керівництва Бердичева. Адже саме тут, у місті, є публіка та попит на видовища. В іншому разі заходи на оновленому стадіоні знову будуть проходити при порожніх трибунах для невеликої кількості «штатних» глядачів.


Дуже хочеться помилятись у цих судженнях і розповідати в наступних репортажах про те, що життя на стадіоні вирує, що тут займаються спортом і просто відпочивають сотні та тисячі бердичівлян і туристів з інших регіонів України. Купують товари і послуги, платять за квитки на змагання та концерти, та цих коштів вистачає на ремонт і розвиток стадіону і без суботників.

IMG 1151

IMG 1152

IMG 1153

IMG 1154

IMG 1155

IMG 1156

IMG 1157

IMG 1158

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.