ФК «Бердичів» поступився діючому Чемпіону Житомирщини — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ФК «Бердичів» поступився діючому Чемпіону Житомирщини

20 трав. 2019 Максим Железницький

Футбольний клуб «Бердичів» у черговому матчі Чемпіонату Житомирської області на стадіоні «Прогрес» приймав діючого Чемпіона Житомирської області – «Полісся» (Ставки, Радомишльський район).

У першому турі Чемпіонату Житомирщини наші земляки вдома перемогли команду «Будівельник» (Гранітне, Малинський район) з рахунком 1-0. А матч 2 туру у Житомирі між ФК «Бердичів» та командою «Сокіл/СДЮШОР» не відбувся через те, що житомиряни вирішили знятися зі змагань.
Щодо гри проти «Полісся», то через різні причини не змогли взяти участь у грі у складі ФК «Бердичів» захисник Олексій Григорьєв та нападник Руслан Стукал, натомість відновився після травми півзахисник Олександр Гончарук.

У перші хвилини гри обережно діяли обидві команди. Невеличка перевага була на користь досвідчених гостей, у складі яких більшість гравців з досвідом гри на серйозному професійному рівні. Один із гравців гостей ефектно пробивав через себе, але м’яч пройшов вище воріт. Також гравець гостей небезпечно завдавав удару зі штрафного, але воротар бердичівлян Дмитро Ульченко зіграв надійно. У середині тайму стався, напевно, один із ключових моментів усієї гри. Дмитро Вакула зі штрафного завдав небезпечно удару, воротар гостей відбив м’яч перед собою і Віталій Борисевич був першим на м’ячі, але воротар гостей зніс нашого гравця, завадивши йому завдати удар по воротам. Арбітр зустрічі Ігор Іванцов з Житомира не призначив пенальті у ворота гостей.

А через декілька хвилин, гравець гостей виконавши штрафний удар відкрив рахунок у грі. Перед перервою бердичівляни могли зрівнювати рахунок, але м’яч після удару Дмитра Вакули пройшов у лічених сантиметрах від воріт.
У другому таймі бердичівські футболісти діяли набагато активніше за своїх суперників. У гостей лише запам’ятався удар в стійку наших воріт на початку другого тайму. Наші земляки створили багато небезпечних моментів біля воріт гостей. Моменти не реалізували Юрій Рибальченко, Віталій Борисевич, Олексій Климчук та Олег Подільник.

Через один доволі суперечливий момент за участю арбітра Іванцова стався наприкінці гри. Гравець гостей відверто порушив правила проти бердичівського футболіста Ярослав Грабця, який покинув поле лише за допомогою медиків через серйозне розсічення голови та був замінений. Але арбітр гри не призначив навіть штрафного удару.

А на останніх хвилинах гри спрацювало футбольне правило: «Не забиваєш ти, забиваєш тобі». Гравець гостей, скориставшись помилкою наших гравців, відправив головою м’яч у ворота. Підсумковий рахунок 0-2 на користь «Полісся». Переглянувши всю гру, бердичівські футболісти відверто у цій грі не заслуговували на поразку.
Окремо хочеться сказати щодо арбітражу гри. У минулій домашній грі проти «Будівельника» арбітр Горащук з Житомира не призначив два 100% пенальті у ворота гостей. І, як виявилося, навіть не був покараний, отримуючи призначення на наступні матчі Вищої ліги. Арбітраж Іванцова у цій грі також був доволі суперечливий. Яка причина, чи це низька кваліфікація арбітрів чи це спланована акція проти ФК «Бердичів», достеменно невідомо.

Наступний матч Чемпіонату Житомирщини пройде також вдома 25 травня проти «Кераміка» з Баранівки. Час і місце проведення гри буде оголошено додатково.