Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські баскетболістки на Херсонщині зіграли чергові матчі у всеукраїнських змаганнях

05 квіт. 2019 Максим Железницький

У місті Гола Пристань Херсонської області відбувся черговий тур Всеукраїнської юнацької баскетбольної ліги (ВЮБЛ - Чемпіонат України) серед дівчат 2007 року народження та молодших. Бердичів представляла команда ДЮСШ імені Віталія Лонського (тренер – Катерина Побережна). Їх суперниками були господарі – команда «Чемпіон-07» з Голої Пристані та СДЮШОР-2 з Полтави.

У першій грі туру бердичівські дівчата у цікавій та напруженій грі мінімально поступилися команді «Чемпіон-07» з рахунком 43-40, а у другій грі переконливо перемогли команду «СДЮШОР-2» з Полтави з рахунком 55-23 та здобули за підсумками туру друге місце.


Склад ДЮСШ Бердичів імені Віталія Лонського: Єлизавета Бойко, Іванна Баришполець, Вікторія Ніколайчук, Анастасія Шашкова, Таісія Климчук, Валерія Жук, Єлизавета Соколецька, Дар'я Кравченко, Мирослава Якименко, Діана Дугінова, Діана Скальська, Юлія Бондарчук. Тренер – Катерина Побережна.


Проводиться набір дівчаток для зайняття баскетболом віком 2007 року народження та молодших. За детальнішою інформацією звертатися за телефоном: (093)762-63-04 або у ДЮСШ імені Віталія Лонського (вул. Європейська, 35).

super cina