Бердичівські легкоатлети успішно виступили у забігу по злітно-посадковій смузі аеропорту Бориспіль — РІО Бердичів

Вівторок, 23 Липня

• buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

01 квіт. 2019 Максим Железницький

24 березня на території Міжнародного аеропорту Бориспіль пройшов масштабний легкоатлетичний забіг KBP Runway Run, який був приурочений до відкриття терміналу F.

Близько 3 тисяч учасників спробували свої сили в досить непростому і вітряному забігу по злітно-посадковій смузі аеропорту Бориспіль на дистанції 3, 5 і 10 кілометрів та скандинавській ходьбі на 5 кілометрів. Бердичів у цих змаганнях представляли учасники клубу родинного бігу «Family Run Club» у кількості 16 осіб.

Бердичівські спортсменки виступили у забігу досить успішно, здобувши дві нагороди.

На дистанції 3 кілометри серед жінок перше місце здобула бердичівлянка, Заслужений майстер спорту України з легкої атлетки, Чемпіонка Європи, учасниця двох Олімпійських ігор Юлія Олішевська.
А у скандинавській ходьбі на 5 кілометрів серед чоловіків третє місце здобув бердичівлянин Борис Якубишин.

Переможець забігу отримав путівку на двох до Неаполя (Італія).