Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські команди взяли участь у Чемпіонаті Житомирської області з футзалу

19 бер. 2019 Максим Железницький

У Житомирі відбувся Чемпіонат Житомирської області з футзалу. У змаганнях взяли участь шість команд: призери Чемпіонату міста Житомира з футболу та призери Відкритого Чемпіонату Бердичівщини з футзалу: «ІнБев», «Енергія» та «Атлет-Житомир» (Житомир), «Фортуна», «Дніпровуд» (Бердичів), АКВ «Глухівці» (Глухівці, Вінницька область).

За підсумками жеребкування дві бердичівські команди «Фортуна» та «Дніпровуд» потрапили до однієї групи «А» разом з командою «Атлет-Житомир». Групу «Б» сформували дві команди з Житомира: «ІнБев», «Енергія» та АКВ «Глухівці» (Глухівці, Вінницька область).
У першій грі турніру зустрілися «Атлет-Житомир» та «Фортуна». У дуже цікавій грі для глядачів перемогу здобули житомирські футзалісти з рахунком 2-1. У бердичівлян забитий м’яч на рахунку Олексія Сінько. У грі між бердичівськими командами «Фортуною» та «Дніпровудом» перемогу здобула «Фортуна» з рахунком 4-2. У «Фортуни» двічі відзначився Денис Павловський, по одному м’ячу у Дениса Сидорука та Олексія Сінько. У «Дніпровуді» забивали Ярослав Железняк та Дмитро Коломієць. У матчі між «Дніпровудом» та «Атлет-Житомир» перемогу здобули житомиряни з рахунком 8-3.


За підсумками групового раунду «Фортуна» посіла друге місце та вийшла до півфіналу, де зустрілася з кращою командою групи «Б» - «ІнБев». У цій грі перемогу здобув «ІнБев» з рахунком 5-3. У бердичівлян забиті м’ячі у Ярослава Блоцького, Олега Подільника та Олексія Сінько. У грі за третє місце «Фортуна» не змогла повторити минулорічне досягнення іншої бердичівської команда «EasWest» та зайняти третє місце. Бердичівляни мінімально поступилися «Енергії» з рахунком 1-2. Забитий м’яч на рахунку Олексія Сінько. А Чемпіоном Житомирської області стала команда «ІнБев», яка перемогла команду «Атлет-Житомир» з рахунком 3-1. Один із забитих м’ячів у складі «ІнБеву» на рахунку бердичівлянина Дмитра Вакули, який став одним із найкращих бомбардирів турніру.


Фото – Асоціація футзалу Житомирської області

zal1

zal2

 

super cina