Роздрукувати цю сторінку

Дві бердичівські баскетболістки зіграли у складі збірної України

14 бер. 2019 Максим Железницький

Бердичівські баскетболістки, представниці ДЮСШ імені Віталія Лонського та вихованки Катерини Побережної, продовжують успішно виступати в Європейській баскетбольній лізі.

Історична подія для бердичівського жіночого баскетболу сталася під час виступів збірної України до 15 років. До складу збірної викликали одразу двох бердичівських баскетболісток, вихованок Катерини Побережної – Анастасію Венжик та Дар’ю Кононученко.


Обидві баскетболістки взяли участь у складі збірної України у черговому турі Європейської баскетбольної ліги, який відбувся у столиці Латвії – Ризі. Їх суперниками були команди з Італії, Фінляндії, Люксембургу, Норвегії та Латвії. Українки у двох матчах здобули перемоги, а у трьох зазнали поразок. Слід відзначити, що українські дівчата на один-два роки молодші за своїх суперниць. У матчі проти команди з Латвії Дар’я Кононученко набрала найбільше очок у складі збірної України – 9 очок. А у матчі проти команди з Фінляндії Дар’я Кононученко стала однією з найкращих гравців матчу, набравши 11 очок.


Після успішної гри у складі збірної України до 15 років, Дар’ю Кононученко запросили до збірної України до 16 років, яка також брала участь у черговому турі Європейської баскетбольної ліги, який відбувся у місті Краків (Польща). Суперниками збірної України були команди з Польщі, Люксембургу, Словаччини, Латвії та Чехії. Збірна України за підсумками туру перемогла у одному матчі, а у чотирьох зазнала поразки. Також варто ще раз нагадати, що українські дівчата на два роки молодші за своїх суперниць.

 

super cina