Відбулася Спартакіада міста Бердичева з футболу серед дівчат — РІО Бердичів

Четвер, 23 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Відбулася Спартакіада міста Бердичева з футболу серед дівчат

Протягом декількох днів на стадіонах Бердичева відбувалася міська Спартакіада з футболу серед дівчат. Участь у змагання брали чотири команди: ЗОШ №17, ЗОШ №12, ЗОШ №11 та ЗОШ №5. Змагання відбувалися за коловою системою.

В останній день змагань на стадіоні «Прогрес» відбулися два заключних матчі. Команда ЗОШ №5 перемогла команду ЗОШ №11 з рахунком 1-0. А команда ЗОШ №12 перемогла команду ЗОШ №17 з рахунком 2-1.

Асенизатор

Отже, за підсумками змагань переможцями Спартакіади міста Бердичева з футболу стали дівчата ЗОШ №12, друге місце посіла команда ЗОШ №5, третє місце закріпилося за ЗОШ №17, а четверте, відповідно, - ЗОШ №17.

Склад команди – переможців-дівчат ЗОШ №12: Анастасія Гузік, Анна Герасько, Валерія Івкова, Юлія Козак, Вікторія Романюк, Єва Калакай, Дарина Івасюк, Дарина Андрійчук, Марія Плісак.

Після останньої гри відбулася церемонія нагородження. Нагороджували школярок директор ДЮСШ імені Віталія Лонського Олег Лавренов та голова Бердичівської міської федерації футболу, директор ДЮСШ Олександр Подгорчук.

Команда-переможець та призери отримали грамоти, а також усі команди учасниці отримали футбольні м’ячі.

spartakiada

spartakiada1

spartakiada2

spartakiada3

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.