Бердичівляни успішно виступили на масовому біговому заході у Броварах — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівляни успішно виступили на масовому біговому заході у Броварах

Представники клубу родинного бігу «Family Run Club» продовжують успішно виступати на змаганнях з бігу у різних куточках України. Один із таких заходів, під назвою «Осінній лист 2018», відбувся у місті Броварах, Київської області. Цього року у змаганнях взяло участь майже 700 учасників не тільки з Київщини, а й з інших куточків. Бердичів у цих змаганнях представляли представники «Family Run Club» у кількості 12 учасників.

Наші земляки виступили на змаганнях дуже успішно, здобувши п’ять перших та одне третє місце. Перше місце на дистанції 10 кілометрів здобула Ірина Міліція. По два перших місця у віковій категорії 30-39 років та у абсолютній першості на дистанції 5 кілометрів здобули Євген Святецький та Юлія Олішевська. Також на дистанції 5 кілометрів, у віковій категорії 50+, перше місце здобула Тетяна Іванішен. А третє місце на дистанції 5 кілометрів, у віковій категорії 50+, здобула Тетяна Іва.

Асенизатор

Якщо бажаєте приєднатися до клубу родинного бігу «Family Run Club», ось їх сторінка у Facebook

 

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.