Вихованець бердичівського тренера – бронзовий призер Юнацьких Олімпійських ігор — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Вихованець бердичівського тренера – бронзовий призер Юнацьких Олімпійських ігор

Знаменита школа стрибунів у висоту Віталія Лонського відома далеко за межами Бердичева і навіть України. Багато її вихованців працюють в інших містах України та інших країнах.

Чергова приємна звістка про школу Лонського надійшла з Аргентини. У столиці цієї країни – Буенос-Айресі відбулися ІІІ Юнацькі Олімпійські ігри. На цих престижних змаганнях у секторі для стрибків у висоту бронзову нагороду здобув Олег Дорощук з Кропивницького. Його тренером є бердичівлянин, вихованець школи Віталія Лонського – Геннадій Здітовецький.

Слід відзначити, що і на двох минулих Юнацьких Олімпійських іграх виступали вихованці школи Віталія Лонського. На перших Юнацьких Олімпійських іграх у 2010 році Чемпіоном став Дмитро Кройтер з Ізраїлю. Його тренером також є бердичівлянин, вихованець школи Лонського – Анатолій Шафран. А на других Юнацьких Олімпійських іграх у 2014 році виступав бердичівський спортсмен, вихованець Ігоря Лонського – Олександр Баранніков, який зайняв у стрибках у висоту підсумкове четверте місце.

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.