Владислав Мазур – срібний призер Міжнародного турніру з легкої атлетики у Швеції — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

Владислав Мазур – срібний призер Міжнародного турніру з легкої атлетики у Швеції

Бердичівські легкоатлети продовжують успішно виступати на престижних міжнародних змаганнях. Цього разу бердичівські спортсмени брали участь у міжнародних змаганнях у місті Солентунна (Швеція).

У складі збірної України у секторі для стрибків у довжину виступав бердичівлянин, майстер спорту міжнародного класу, вихованець Заслуженого тренера України Ігоря Лонського – Владислав Мазур.


Суперниками бердичівського спортсмена були доволі відомі та імениті спортсмени зі Швеції, Бразилії, Польщі, Фінляндії та України.


Наш земляк впевнено провів змагання та з результатом 7 метрів 99 сантиметрів став срібним призером міжнародного турніру. Перше місце здобув місцевий спортсмен Тобіас Нільсон, а третє місце – Александро Мело з Бразилії.


Попереду у Владислава Мазура та Віктора Лонського (стрибки у висоту) виступи у головному всеукраїнському літньому старті – Чемпіонаті України з легкої атлетики, який відбудеться з 18 по 21 липня у Луцьку.

 

Omaks Centr800

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.