ФК «Бердичів» вийшов до півфіналу Кубку Житомирської області з футболу. ФОТО. ВІДЕО — РІО Бердичів

Понеділок, 23 Вересня

• buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

31 трав. 2018 Максим Железницький

Футбольний клуб «Бердичів» продовжує боротьбу у Кубку Житомирської області з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні. Наші земляки у рамках чвертьфіналу зустрілися з командою «Будівельник» з селища Гранітне Малинського району.
Перша гра відбулася у Гранітному та завершилася нічиєю 1-1. Господарі першими відкрили рахунок на початку гри. А бердичівські футболісти зрівняли рахунок у другому таймі, коли відзначився Денис Павловський.

Гра-відповідь у Бердичеві відбулася 26 травня на стадіоні «Шкіряник». Перед початком присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих на Майдані Героїв Небесної Сотні, а також вшанували пам'ять бердичівського футболіста та тренера Сергія Корнійчука, який нещодавно загинув.

Бердичівські футболісти впевнено почали домашню гру і вже на дванадцятій хвилині матчу півзахисник ФК «Бердичів» Олексій Сінько відкрив рахунок у грі. Далі контроль матчу переходив від однієї до іншої команди. Небезпечні моменти виникали як біля воріт гостей, так і біля воріт бердичівлян.

Найцікавіше у грі відбулося в останні п'ятнадцять хвилин. Спочатку після розіграшу кутового капітан бердичівлян Олег Подільник ударом голови подвоїв рахунок у грі на користь ФК «Бердичів», а через дві хвилини Сергій Зданевич довів рахунок до розгромного та зняв усі питання щодо переможця гри і путівки до півфіналу. Гості відповіли лише одним забитим м’ячем з пенальті на останніх хвилинах гри. У підсумку – перемога ФК «Бердичів» над «Будівельником» з рахунком 3-1.

Підопічні Ігоря Зеленцова вперше за останні роки виходять до півфіналу Кубку Житомирської області з футболу, де їх суперниками стане «Мал» з Коростеня.