Команда Бердичівського хлібозаводу веслувала краще всіх. ФОТО — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Команда Бердичівського хлібозаводу веслувала краще всіх. ФОТО

31 трав. 2018 Власкор

Цими святковими вихідними у м. Ковелі азартом і драйвом прогриміли змагання з Драгонботу 2018 року між командами холдингу "Хлібні Інвестиції".

Участь у змаганнях взяли 6 команд: "Стрункі весла" - збірна Бердичівського хлібозаводу (м. Бердичів), Франківські Батони - збірна Івано-Франківського хлібокомбінату (м. Івано-Франківськ), Адреналін - збірна Першого столичного хлібозаводу (м. Нові Петрівці), Буковинські Бандюгани – Збірна Чернівецького хлібокомбінату (м. Чернівці), Перці - збірна Теремно (м. Луцьк) і жіноча збірна - "Цариці", до якої увійшли працівниці усіх заводів холдингу "Хлібні Інвестиції".


Команда Бердичівського хлібозаводу не була б справжньою Бердичівською командою, якби повернулась додому з порожніми руками.


Після першого запливу команда «Стрункі весла», переповнившись адреналіном і азартом, стрімко увірвалася до фіналу, де продовжила змагатися з достойними командами суперників.


За перший Кубок з Драгонботу, що став своєрідним символом змагання, була жорстока боротьба, але за рахунок злагодженої командної роботи та шаленої групи підтримки, яка підтримувала емоційно, додаючи драйву своїм запальним танцем, наші земляки, залишивши позаду усіх суперників, вибороли таку бажану перемогу.


В житті, як і в бізнесі, важлива злагоджена робота команди і перемагає не команда зірок, а команда-зірка.

 

hlib2

hlib3

hlib

hlib1

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.